Vectra A Polen Filtresi

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
gerçekten çok memnun olurum.ilgine ve paylaşımına teşekkürler

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Arkadaşlar Filtre mutlaka vardır ve olması gerekir.
Eger aracınızda filtre olmazsa havalandırma kanalına giren çer çöp aracın içine girer
Tozlu bi yoldan geçerken toz oldugu gibi havalandırma kanalından içeri girer.
Filtre havalandırma motorundan önce yada sonra olabilir.

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1983 yılından beri opelciyim ve ustasıyım vectra a modellerin hiç birisinde polen filitresi yok ama birşey duydum sıcak memleketlere üretilen araçlarda varmış ama ben görmedim ve merak ettim opel parca programında ...epc...de aradım bulamadım onur arkadaşımızın eski aracında var olduğunu söylüyor ewet olabilir ama belki sonradan uydurulmuş veya astra f polen filitre kabini takılmış olabilir o yıllarda astra f modellerin hepsinde polen filitresi vardı zaten

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1983 yılından beri opelciyim ve ustasıyım vectra a modellerin hiç birisinde polen filitresi yok ama birşey duydum sıcak memleketlere üretilen araçlarda varmış ama ben görmedim ve merak ettim opel parca programında ...epc...de aradım bulamadım onur arkadaşımızın eski aracında var olduğunu söylüyor ewet olabilir ama belki sonradan uydurulmuş veya astra f polen filitre kabini takılmış olabilir o yıllarda astra f modellerin hepsinde polen filitresi vardı zaten
sayın ustam polen filtresi varlığını eski vectramızda şöyle öğrenmiştik : Klimanın nem kokusu gideremeyince ve yeterince güçlü üfleme sağlayamayınca saolsun 'usta'nın aklına polen filtresi var mı acaba diye geldi ve başladı silecek bölümünü kurcamalamaya aa bi de baktı ki orda pislikten tüm delikleri tıkanmış bir filtre varmış. Hemen aldık yenisini ve taktık. O günden sonra da gayet randumanlı olarak çalışmıştı klima. yeni aldığımız 95'te de aklıma geldi ben kontrol edeyim dedim ve yerinde yeller esiyor. Fan motorunun üstü çamur bağlamış ve yapraklarla doluydu. PAzar günü ilk iş söküp önce güzelce bi temizlemek ardından polen filtresini takmak. İlginize teşekkürler fotoları çekicem ve sizinle paylaşıcam...

flamenco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 Gt için de yok demişlerdi..fotoları bekliyorum .varsa hemen takıyım.

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesten özür diliyorum. Araba şehir dışında gelsin hemen bu işle ilgilenip resimleri de göndereceğim...

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra g nb cd 2000 model polen filtresi modeli nedir?astra g için 2 çeşitmiş benim aldığım yerine tam rahat olmadı buruşarak girdi yani sağlıklı olmadı.tavsiyeniz nedir karbonlusu falan varmış egsoz dumanını tutuyormuş deniyor ama sizden sağlıklı bilgi bekliyorum...

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 93 vectra a kasa gt polen filtresi yok....fotosunu cekip koyabilirseniz bizlerde görelim ben yok diye biliyorum