Vectra A kasa GT için YAY tavsiyesi

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın yayları artık iyice laçka oldu beşik gibi sallanıyor yayları değiştiricem.

nette VOGLANT marka 3 cm. spor yay takımı 300-320 YTL civarı satılıyor tavsiye eder misiniz bu yayları?

bir de "3 cm. yay" demek araç 3 cm. alçalacak (yere yakın olacak kasislerde falan sürtecek) demek mi oluyor? :eek:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vogtland marka yayları aldım kullanıyorum yazdan beri ve araç 2 cm kadar alçaldı.kasislerde yavaş geçince sürtme yapmıyor pek. amortisörleri kontrol ettirmektede fayda var onlar yüzündende fazla esneme yapabiliyor araç. ben memnunum fakat biraz konfor düşüyor söylemedi deme:)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vogtland marka yayları aldım kullanıyorum yazdan beri ve araç 2 cm kadar alçaldı.kasislerde yavaş geçince sürtme yapmıyor pek. amortisörleri kontrol ettirmektede fayda var onlar yüzündende fazla esneme yapabiliyor araç. ben memnunum fakat biraz konfor düşüyor söylemedi deme:)

paylaşım için çok sağol kardeşim walla sen de olmasan GT ile ilgilenen kimse yok sanırım buralarda :mad:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben bu arabaya 6 senedir biniyorum 3 senedir tamiriyle bu site sayesinde kendim ilgileniyorum:) elimden geçmeyen vidası kalmadı galiba arabanın:D her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım