vectra 2.5v6 vs astra gsi vs astra coupe turbo

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün baya eğlenceli oldu.Fırat abinin arabası çok güzel, güzelde gidiyor.;) Vectra normal değil gerekenden daha iyi gidiyor.:good:

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafa karıştırmayalım kafa karıştırmayalım.. :)

hedef tek. ;)

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fırat kardeşimizın sfı ı ıle bugun denedık...
çok temız iyi giden bi gsı
arka tampondayken bırakıyor;)
1. vites..
http://www.youtube.com/watch?v=OyoDgwBhwnk

Sekan yuhhh diorum baska da bisi demiyorum ... onca videodan bunu mu koydun pek iyi niyetli bi durum gibi gözükmüyo... Neyse kimse salak değil bu izlediğimiz video da benim aracımda gazlama belirtisi gören bi kimse varsa baska bi söze gerek duymuyorum...

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağzımdan aldın.:). kısa fıkrıne dun geceden sora iyice ısınmaya başladım arastırma yapıyoruz ztn astra gsı son dişlisi hakkında;) çok fazla farketceğini bende dusunuyorum;)

valla bence sen iyice bi düşün bi chipe verceğin para ile bi kısadan chipe göre 2 kat fazla ilerlersin die düşünüyorum.sahibindende vardı bi ara hala varmı bilmiyorum temiz durumdaydı güzel birde final drive ı vardı.tavsie ederm.vectranın en önemli kaybı o çünkü aktarma.beygir çok bişey katmıyo ben zamanında denemiştim.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sekan yuhhh diorum baska da bisi demiyorum ... onca videodan bunu mu koydun pek iyi niyetli bi durum gibi gözükmüyo... Neyse kimse salak değil bu izlediğimiz video da benim aracımda gazlama belirtisi gören bi kimse varsa baska bi söze gerek duymuyorum...
Abi bu video ilk sanayiden çıkarken yapılan başta korna felan vardı ben çekmeye başlarken kornayı kaçırdım.

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence sen iyice bi düşün bi chipe verceğin para ile bi kısadan chipe göre 2 kat fazla ilerlersin die düşünüyorum.sahibindende vardı bi ara hala varmı bilmiyorum temiz durumdaydı güzel birde final drive ı vardı.tavsie ederm.vectranın en önemli kaybı o çünkü aktarma.beygir çok bişey katmıyo ben zamanında denemiştim.
arastırma devam edıyo tabıkı sanzdan acaip kaybedıo ama motorunda önu acık 2.0 larında öle;)

fırat 1 de bastığımız en sağlıklı kayıt bu drag mrk edıldığı ıcın onu koydum ztn belırttım sora bıraktı dıe.. dierlerinde hep 2 de bastık ztn ondada komple yanyana gittik 3. vitese atamadık.. ama genede koyuorum
2 kişiym bundada
http://www.youtube.com/watch?v=nYngSwRJaIQ