vectra 2.5 cdx tavsiye edermisiniz...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 dane vecdra v6 kullandım hakıkkaden muhdeşem konforlu araçlar. Kı Performanş zaden bellı.
Lakın demızı pek kalmadı ıyce araşdırmak lazım modor durumu en önemlışı yokşa ınanın şızı arabdan şoguduyor.

seninde türkçe beni yazmakdan soğuttu arkadaşım hani bende kendimi çok imla hatası yapıyorum sanırdım seninki resmen türkçe içinde ap ayrı bi r türkçe olmuş :D :D :D şaka yapıyorum kızma :D

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seninde türkçe beni yazmakdan soğuttu arkadaşım hani bende kendimi çok imla hatası yapıyorum sanırdım seninki resmen türkçe içinde ap ayrı bi r türkçe olmuş :D :D :D şaka yapıyorum kızma :D

Yok kızmadım şız eşaş kuşura bakmayın klavyedekı duşları dek dek mahveddım maleşef :D:D

gunelguldagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söz konusu cdx ise bende yorum yapma k isterim. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve aracım üzerindeki motor yurt dışından sıfır geldi. Araç çok çok iyi durumda ve ben 14.500 istiyorum. 96 model ve hatasız diyebilirim.
Sana söyle izah edeyim motor komple, benzin pompası walbro 5 bar'lık, silikon kaplama buji kabloları ve bujiler ngk vs vs.. alınacak çok cdx var.
Pazarlık mutalak et ama cümlenin bundan sonrasına dikkat ederek oku.
Eğer çok temiz olmasına rağmen adam sana 11.000 e bırakırsa o arabayı sakın ama sakın alma derim. İyi durumda masrafsız bir cdx binicisi arabasını asla o paraya vermez.
Araç masraflı değil ancak ilgi isteyen keyifli bir araba.
Şu an benim listemde

3.2 v6 bir araç.
c 220 triptonik. birkaç model daha var.

Bunlar arkadan plakayı okuyanlar. Keyfine diyecek yok aracın ancak 10 11 liraya alacağın arabaya 2 3 lira daha masraf etmeyi göze almalısın.
ararsan detaylı koşuruz.

Ayrıca deri koltuk ve dijital klima olayına çok takılma. Önemsiz şeyler. Senin için önemli olan nasıl bir şehirde kullanacağın bu aracı. Deri koltuk adana da kayseride yazın haşlar kışın belki ısıtır ama önceden soğuttuğunu saymazsak. Çok kullanışlı değil.

Ykıt olayına gelecek olursak ben şu an km de 200-220 şehir içinde uslu sürüşle yakıyorum. Uzun yolda 1400 km mesafede titzlikle ölçtüm 170-180 tl yaktım ortalama 140km ile. Ancak genelde daha fazla yaktığını söylüyorlar doğrudur. Benim motorumun sağlıklı olması ile alakalı olabilir. Benzini söylemiyorum bende 5 barlık walbro var bilenler bilir..
0530 8747434

Son düzenleme:

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm iyi yazmıssın abi :) senin cdx i keske bir görseydim cok hos duruyor avatarda :)

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin bu fiyatlar seviyesinde iken böyle bir araç almak bana hiç mantıklı gelmiyor tamam belki lpg takıcaksınız ancak benzinde 500-600bin yakan bir araba lpg dede 300-350bin yakıcaktır bunuda unutmayın

Tamamen katılıyorum ayrıca bu aracı aldımı elden çıkarmak biraz sancılı olabilir belkide çok sancılı olabilir... :confused:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söz konusu cdx ise bende yorum yapma k isterim. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve aracım üzerindeki motor yurt dışından sıfır geldi. Araç çok çok iyi durumda ve ben 14.500 istiyorum. 96 model ve hatasız diyebilirim.
Sana söyle izah edeyim motor komple, benzin pompası walbro 5 bar'lık, silikon kaplama buji kabloları ve bujiler ngk vs vs.. alınacak çok cdx var.
Pazarlık mutalak et ama cümlenin bundan sonrasına dikkat ederek oku.
Eğer çok temiz olmasına rağmen adam sana 11.000 e bırakırsa o arabayı sakın ama sakın alma derim. İyi durumda masrafsız bir cdx binicisi arabasını asla o paraya vermez.
Araç masraflı değil ancak ilgi isteyen keyifli bir araba.
Şu an benim listemde

3.2 v6 bir araç.
c 220 triptonik. birkaç model daha var.

Bunlar arkadan plakayı okuyanlar. Keyfine diyecek yok aracın ancak 10 11 liraya alacağın arabaya 2 3 lira daha masraf etmeyi göze almalısın.
ararsan detaylı koşuruz.

Ayrıca deri koltuk ve dijital klima olayına çok takılma. Önemsiz şeyler. Senin için önemli olan nasıl bir şehirde kullanacağın bu aracı. Deri koltuk adana da kayseride yazın haşlar kışın belki ısıtır ama önceden soğuttuğunu saymazsak. Çok kullanışlı değil.

Ykıt olayına gelecek olursak ben şu an km de 200-220 şehir içinde uslu sürüşle yakıyorum. Uzun yolda 1400 km mesafede titzlikle ölçtüm 170-180 tl yaktım ortalama 140km ile. Ancak genelde daha fazla yaktığını söylüyorlar doğrudur. Benim motorumun sağlıklı olması ile alakalı olabilir. Benzini söylemiyorum bende 5 barlık walbro var bilenler bilir..
0530 8747434

Katıldığım noktalar olsada özellikle fiyat kısmına katılmıyorum.Satanın insiyatifinde olan bir durum.94 model BMW 5.20 aracını 5.000 liraya satanı bile gördüm.Alıcı olan ben olsam,kimin kaça sattığı değil benim ne kadar ödeyeceğim önemlidir ;)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katıldığım noktalar olsada özellikle fiyat kısmına katılmıyorum.Satanın insiyatifinde olan bir durum.94 model BMW 5.20 aracını 5.000 liraya satanı bile gördüm.Alıcı olan ben olsam,kimin kaça sattığı değil benim ne kadar ödeyeceğim önemlidir ;)
:alkis::alkis:

murat.tem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kesinlikle almayın bağımlılık yapıyor ve ömrünüz boyunca başka araçları aşağılıyorsunuz.

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söz konusu cdx ise bende yorum yapma k isterim. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve aracım üzerindeki motor yurt dışından sıfır geldi. 4

komple modoru naşıl gedırddınız ?