vectra B 99 2.5 V6 CDX

eren042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese selamlar

konu başlığında yazmış olduğum araçlara bakıyorum. temiz bir araç buldum 99 model vectra 2.5 V6 CDX
araç 150.000 km de orjinal duruşu düzgün.
tek sıkıntım aracın otomatik vites olması ( keşke düz olsaydı ) ama aracın düzgünlüğü yüzünden çok önemsemiyorum.

araç sahibi 16000 tl istiyor. benim ihtiyar mercedes W124 ü satıp almayı düşünüyorum tecrübeli arkadaşlardan da fiyat konusu ve motor hakkında bilgi edinmek istiyorum. yakıt tüketimi 40 krş civarıdır diye tahmin ediyorum lpg de.

eski bi vectra B kullanıcısıyım.
yaklaşık 3 sene boyunca çok keyif alarak vectra B 2.0 CD kullanmıştım o araç manuel di ve keyifliydi. vectra ya yabancı değilim ama 2.5 için hem istekli hemde kararsızım.

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik olması daha iyi baskı balata bilya vs. uğraşmana gerek yok komple çıkma otomatik şanzuman 1500 lira al tak geç bi sıkıntı olursa ki sanmıyorum. bende 2.5 V6 otomatik vectra kullandım ondan aldığım keyfi başka bi araçtan alamadım tavsiye ederim lpg li olması koşuluyla 2 gün önce manuel vitese bindim hiç o keyfi alamadım. rakamda 15-15.500 teklif et al geç. cruise control abs airbagler deri koltuklar sunroof klima bunlar sorunsuz olmalı bunlara dikkat et bide vectranın alt takımı çok masraflı baktırmadan alma.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Otomatikten korkmana hiç gerek yok, bana göre bu tür konfor araçları da çoğunlukla otomatik vitesli olmalıdır.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et

eren042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galeride olması sıkıntılı hocam 1.000 lira fazla ver elden al derim .

sanırım haklısınız aracın tavanında güneş yanığı varmış zaten sürücü koltuğundaki deride deformasyon. neyse öncelik benim ihtiyarı satayım o zaman nakit para ile daha iyi alternatifler bulunabilir.

teşekkürler galeriler ile alışveriş yapmadım daha önce ama genede tavsiyeleriniz aklımda olsun

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
sanırım haklısınız aracın tavanında güneş yanığı varmış zaten sürücü koltuğundaki deride deformasyon. neyse öncelik benim ihtiyarı satayım o zaman nakit para ile daha iyi alternatifler bulunabilir.

teşekkürler galeriler ile alışveriş yapmadım daha önce ama genede tavsiyeleriniz aklımda olsun

Şimdi hocam şu mantıktan bakın elden aldığınız zaman bir aracın neyinin değiştiği ,hangi masrafları yapıldığı , nelere dikkat etmen gerektiği , neyinin eksik olduğu gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Ama galeride bunların hiçbirini öğrenemediğiniz gibi sizide yanıltarak daha kötü sonuçlara ulaşmanıza neden olur. ayrıca her galerici birmidir değilmidir bilmiyorum ama bana pek doğrucu gelmiyor hepsi aynı ağızdan konuşuyor. Ben aracımı galeriden aldım çok şükür bir sıkıntım yok ama en basitinden aracın turbosu ötüyor o bile canımı sıkıyor şimdi yarın bozulsa 1.000 lira para azda değil ama yapıcak bişey yok. O yüzden araç alırken bakacağınız en son yer galeri olsun. :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Nedense bu araç bana hiç çekici gelmedi :(