vectra 1.9 cdti hk.sorular

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varda Muhammet vergileri motor gücünden dolayi ayni yakit ta ayni o yüzden kesinlikle.. 1.9 cdti 150 hp tercih edilmeli diye düsünüyorum..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksek torku otomatik şanzuman kaldıramıyor.

aynı sorun 2005-2008 yılları arasında fordun basına geldi adamlar dizelde otomatik secenegini kaldırdı.

düz vites bende bi yakınımız için bakmıstım sanırım bulunması zor biraz temiz bulursanız degerlendirin.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksek torku otomatik şanzuman kaldıramıyor.

aynı sorun 2005-2008 yılları arasında fordun basına geldi adamlar dizelde otomatik secenegini kaldırdı.

düz vites bende bi yakınımız için bakmıstım sanırım bulunması zor biraz temiz bulursanız degerlendirin.

bizde signum var 470nm tork var vites otomatik sorun yok Bugra..:D

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varda Muhammet vergileri motor gücünden dolayi ayni yakit ta ayni o yüzden kesinlikle.. 1.9 cdti 150 hp tercih edilmeli diye düsünüyorum..

:good: AYNEN.... 1.9 CDTİ 150 HP 6 İLERİ MAMMMAMİAAAAA

BOŞALTIN SOL ŞERİTİ :)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Otomatiklerde bir sorun olduğu ben daha önce duymadım, belki her arabada oldugu gibi şanssızlık sonucu istisnai durumlar oluşmuş olabilir. Diğer taraftan 1.9 cdti motorlar çok sevildi aslında. Ben arabamı aldıgım sırada daha piyasaya gelmemişti, eger olsaydı bunu düşünebilirdim. Hem performans hem yakıt olarak başarılı. Eğer dikkat edilmesi gereken hususlar var ise, zaten 1.9 cdti kullanan arkadaşımız bu konulara değinmiş. Bence temiz bulursan kaçırma derim

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
QUOTE=opc line;1312205]bizde signum var 470nm tork var vites otomatik sorun yok Bugra..:D[/QUOTE]
:kop::kop::kop: iyi demişsin abi

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et