vectr b cipsiz yedek anahtar motoru calıstırıyor??

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar evdeyken denedim yine calışıyor araba imo bozuk yada yok

cabbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki dostlar, benim yedek anahtarım, kumandasız sıradan bir anahtar gibi duruyor, ama babam o anahtarla ben yokken istediği yere gidiyor nasıl oluyor bu iş acaba o anahtarın içinde de chip mi var ki? eğer varsa bu chip herhangi pil falan olmadan çalışırmıki??

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KArdeş öncelikle başıma gelen birşeyi söylim 97 b cd im var yeni kullanıcıyım anahtarı sustalı yaptırdım imbo yu taktılar neyse yedek i hiç yok anahtar yere düştü imbo yerinen kaymış meger çalıştırıyorum arıza lambası o sırada yanıp yanıp sönyüordu hemen servisi aradım anahtar dedi anahtarı taktım sustalı ya aşşagı yukarı yaptıgımda çalışıyordu sonra anahtarcıda yapıştırdım tekrar şimdi saglam senin arabanın imbo su iptallidir beyinden yani....

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki dostlar, benim yedek anahtarım, kumandasız sıradan bir anahtar gibi duruyor, ama babam o anahtarla ben yokken istediği yere gidiyor nasıl oluyor bu iş acaba o anahtarın içinde de chip mi var ki? eğer varsa bu chip herhangi pil falan olmadan çalışırmıki??

Ne kadar dandik de görünse onda chip var kardeş mıknatıs gibi bir sistem işte devrelerle birbirini tamamlıyor tam bi yorum yok yani kardeş

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi abicim iyi ben yanlış biliyorum 95 model vectralarda bile immobilizer sistemi varken 96 ya koymadılarsa ben bilemem hergün yaptıgım anahtarlarda yoksa ben bilemem tabiiki.
ayrıca büyük ihtimal sistem arıcalı yada calışmıyor.Şunuda söyleyeyim devre tamamlayıcı nedir ne degildir bilemem ama 95 modelde bile içinden immobilizer sitemi yani çip cıkıyor belki farklı görevlerdir olabilir ama ben cok iyi biliyorum 95 model vectra da immo cıktı ve kodladım yaptım...

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bugun gidemedim fakat yarın servise gidecem bakalım immo varmı arızalımı yoksa yokmu diye sonucu yazarım ben bugune kadar immo var ve aktif diye biliyordum iyiki yedek yaptırıp denemişim

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildigim kilit sisteminin devreye girmesi icin arac istop edilirken kilimanin acik birakilmasi lazim. yani en azindan benimkinde öyle... kilima acik birakilirsa chipsiz anahtar calistirmaz, klima kapali birakilirsa calisir...