vectr b cipsiz yedek anahtar motoru calıstırıyor??

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm benim arabanın yedek anahtarı yoktu bi yedek yaptırdım cipsiz sadece kapıyı acsın diye fakat anahtar hem kapıyı acıyr hem arabayı calıstırıyor nasıl oluyo bu iş anlayamadım immobi. de var ,bi arkadas 20-30 km gider sonra durur falan dedi pek inandırıcı gelmedi varmı bi bilgisi fikriolan acaba

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96 mod vectra b gls alt resimdeki bordo arac

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gls lerde bu özellik olmayabilir :D

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben var diye biliyorum hatta su teyipte yanıp sönen lamba var ya oradan calısıp calısmdığı amlasılıyor falan diyolardı

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi teyip teki lamba teyp le ilgili zaten teyibin kafasını çıkarınca yanar...hırsıza bi mesaj o boşuna arabanın içine girmeeeeeeeeeee teyibin kafası yok :D

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu acaba immo ben var biliyodum ,immolu arac kesinlikle cipsiz yedek anahtarla calısmazmı?

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu acaba immo ben var biliyodum ,immolu arac kesinlikle cipsiz yedek anahtarla calısmazmı?
immolu araba kesinlikle çipsiz çalışmaz arkadaşım.geriye iki neden var.ya senin arabada immo yok.yada sernin immo arızalı bozuk devre dışı.98 gls vardı bizde bi zamanlar.ama onda immo vardı diye biliyorum.ben sen immo varmı diye araştır.

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hooop arkadaslar yedek ve cipsiz anahtarla caliyor ama bir süre sonra kendini kapatiyor en azindan zafira böyle ama denemyin honda ise anahtari kilitte biraktiriyor sonra anahtari cikartamazsisniz belki opel de öyle yapabilir

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yedek anahtarı yaptrırken benim bi tamirci arkadas 20-30 km gider sonra dururdedi doğrumudur ben arata immo var diye biliyorum