vatan bilgisayardan bi kurtulsam

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
urunumu arızası yuzunden nisanda verdim oldu diye hazıranda geri geldi baktım olmamıs aynı gun geri verdim olmadı dıye ve aradan aradan iki ay gecti hala onarılmasını ıstıyorsanız onay verin mesajı yolluyorlar onarılmasını istemesem neden oraya tamire vereyimki neyse 3 hafta önce urunumun iadesini istedim 3gun icinde iade gelir dediler 3hafta gecti hala haber yok en son dun aradım yarın mutlaka urun gelecek dediler ama bu sabah aradım bayramdan sonra gelir diyorlar bu nasıl is anlamadım lanet olsun vatan bilgisayara

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
thh'ye başvur kesin sonuç. ve para iadesi iste sdc. başımdan geçti daha önce.. paramı iade aldım...

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
thh'ye başvur kesin sonuç. ve para iadesi iste sdc. başımdan geçti daha önce.. paramı iade aldım...

6 ayda iadesi icin beklerim vatan bilgisayarda bu anlayıs varken

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"sikayet var" gibi sitelerede yaz ki başkalarınında başını yemesinler.. O tip sitelere göre hareket eden pek çok kişi var. Ettiklerini bulsunlar en azından.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
max. tamir süresi 30 gündür,eger tamirde 30 günde fazla kaldı ise, servise teslim makbuzunuz ve mal alış faturaniz ile tuketici derneklerine başvurmanız halinde, paranız iade edilir, çok kolay bir işlem, ihmal etmeyin.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"sikayet var" gibi sitelerede yaz ki başkalarınında başını yemesinler.. O tip sitelere göre hareket eden pek çok kişi var. Ettiklerini bulsunlar en azından.

sikayet var sitesine yazdım zaten

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle hakkını ara. gerekli tüm kurumlara şikayet et tabi elinde kesin belgeler varsa. çünkü bizler bu tip kurumları zorlarsak onlar hizmet verir.

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vatan ßilgisayardan Son Derece Memnunum (takibi Şubesine Göre Değişir) Vatan ßilgisayar ßursa Şußesi Çok Güzel Çalışıyor O KAdar Alış-Veriş Yaptık Hiç ß Sorumlada Karşılaşmaıdk...

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende watan topkapıdan laptop almıştım, 1 gün sonra bozuldu ara ara açmıyordu kendini makina(asus) geri götürdüm orda bi test ettiler hemen yenisiyle değiştiler. ben memnun kaldım yani, acaba aldığımız malın markasıyla falan damı ilgisi war?