vatan bilgisayardan asla birsey almam

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Evet benimde telefonum arızalandı KVK servisine verdim
1 hafta serviste kaldı arayan soran yok Ben aradım boardı arızalı Board değişmesi lazım diyo boardın fiyatı telefonun fiyatına yakın Sizin yapacağnız dedim gittim aldım telefonu 2 sokak ötede bi telefoncuya götürdüm 15dk sonra telefonumu yapıp verdi.

Bende KVK nın genel müdürlüğüne bi mail attım Eger servisiniz 2 sokak ötedeki telefoncunun 15dk yapabildiği bi sorunu 1 haftada yapamaktan acizse kapatın o servisi dedim

ertesi gün beni KVK servisten aradılar şöyle de böylede ALAYI FASON BUNLARIN...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en ucuz nere ise ordan alın arkadaşlar gidipte teknosaya bimekse para kaptırmayın ki bunlar piyasanın en pahalı ürün satan firmaları... garantisi varsa hiç bi sorun olmaz.. ister teknosadan alınma olsun sıradan bi satıcıdan alınma... eğr beni mağdur ediyosa gidr tüketici hakem heyetine şikayet ederim... umrumda bile olmz walla. teknosanın yapacağı baskının on katını yaparım ben. geçmişte yaptım da zaten...

geçen gün arkadaşa www.bilgisayaralisveris.com'dan 1 TB hdd aldık. ürün kargoya verilmedi. aradım bende, tedarikte sorun olmuş yarını çözülür dediler. sonra ertesi gün tekrar aradım. adam dediki dürüst konuşmak gerekirse dedi. arkadaşlar siteye ürünün fiyatını yanlış yazmışlar, o yüzden sizin ödediğiniz miktar ürün fiyatını karşılamadığı için siparişiniz iptal edilimiş paranız iade olacak dedi. bende nası olur böle bişe filn deince çok özür dileriz filan demeye başladı... neyse arkadaşa dedimki thh başvuralım bu fiyattan alırız dedim. arkadaşta o kadra bekleyemem dedi. 20 lira daha fark verip aldık...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde şu an ki dijital makinalarda sarjlı pil harici pil kullanıldığında pilin gücü yetmiyor ve makina 15-20 resim çekince pili tüketiyor siz hiç sarjlı pille kullanmayı denediniz mi?