V.I.P. Üye Alımı Yapılacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar başkan demiş, sunu yapıldı bu yapıldı alan olmadı. bu kadar sorumlu var atın elinizi cebinize, destek olmak işin alın site malzemelerini olsun bitsin. farklı bir sayfayı görmek bence mantıksız. ozaman sitede paralı veya parasızlar gibi birşey oluyor. sonuçta forum sitesi burası. okey siteleri gibi kapalı masa gibi birşey oluşacak.

Katılıyorum Toplu Olarak Bastırmak Yerine Önceden Liste Yapıp Bastırın Böylece Daha Karlı Çıkılır O Liste Haricinde Belki 10 Veya 20 Adet Fazla Bastırılabilir.Gidipte 300 Tane Bastırmanın Alemi Yok.Biraz Planlı Ve Programlı Çalışılsa Birazda Forum Düzene Sokulsa Bu Sorunların Hepsi Kaybolur Ondan Sonra V.İ.P Üye İçin Paramı İstenir Ne Yapılırsa Yapılır...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum bu sektörü ne kadar biliyorsunuz fakat size bir örnek vereyim...

50 adet için 200 tl
100 adet için 250 tl
200 adet için 300 tl

misalen fiyatlandırma tshirt veya sticker gibi ürünlerde fiyat politikası bu şekilde işliyor.
yanii az yaptıralım öz yaptıralım para toplayalım demekle bitmiyor o iş.
birde bizim insanımızın genel halidir.
yaygaralar koptu-forumdan atılanlar birbirine hakaret edenler oldu(bir çoğununzun bilemediği geçmiş yıllarda) bu sticker ve tshirt olaylarında sonra alacağız parasını vereceğiz diyenlerin hiç biri ortalıkta görünmedi ve mağdur olan bu işe el atanlar oldu(hepsi demiyorum ama çoğunluk yaptı bunu) yanii şuanda durum bundan ibaret ve çözüm yolu olarak bunu bulduk isteyen katılır istemeyen katılmaz.zorunluluk yok sonuçta ortada ve girmeyenlere veyahut girenlere aman sen vip sin aman sen tanıdıksın gibi bir ayrımda yok.
açık ve net,zerre ayrıcalık yok.

yanii sizelere-üyelerimize bir teklifle geliyoruz bunu tartışmaktan ziyade katılımları ve destekleri görme yegane temennimiz;);)....

iyi forumlar dilerim.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
arkadaşlar başkan demiş, sunu yapıldı bu yapıldı alan olmadı. bu kadar sorumlu var atın elinizi cebinize, destek olmak işin alın site malzemelerini olsun bitsin. farklı bir sayfayı görmek bence mantıksız. ozaman sitede paralı veya parasızlar gibi birşey oluyor. sonuçta forum sitesi burası. okey siteleri gibi kapalı masa gibi birşey oluşacak.

kapalı bölümler her forumda var, yani paralı üyelikle vip yapmak yada yapmamakla engellenecek birşey değil.
üyeler arasında paralı-parasız durumu oluşturacak bir durum da yok, 1 yıl için 40 tl ödemek zenginlik göstermez. ayrıca parayı ödeyen kişiye 40 tl dokunmaz ama bir araya gelince site için çok faydalı olur.

ben bu düşünceyi destekliyorum, üye olduğum sürece edindiğim bilgi ve deneyim yanında 40 tl hiçbirşey değil.
maaşlı durumum olsam bende vip başvurusunda bulunurdum ama şimdilik düşünmüyorum.

bu arada yönetime bir tavsiye; bilginiz var mı yok mu bilmiyorum ama paypal'den bağış butonu ekleyebilirsiniz

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman opelim net resmi sponsoru neden halen opel team garage? ana sponsorun site giderlerinin %50 sinden fazlasını karşılaması gerektiği kanaatindeyim.. zaten diger iki sponsorumuza da 25% pay edilir sorun ortadan kalkar.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
peki yöneticiler forumu babasının hayrına işletmek yerine biraz da kendi giderlerini karşılamak isterlerse?:D

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
site güzel paylaşım oluyor mesela cangiz bey ethem reis falan güzel örnekler sunuyor. üyeler far zımparalıyo,koltuk yıkama işi yapıyolar falan ama para verip viaypi üye de olmak bana biraz saçma geldi.bu kadar da duygusal bir bağ yoktur zannetmiyorum yani.site batmasın diye ben olsam para vermezdim şahsen

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman opelim net resmi sponsoru neden halen opel team garage? ana sponsorun site giderlerinin %50 sinden fazlasını karşılaması gerektiği kanaatindeyim.. zaten diger iki sponsorumuza da 25% pay edilir sorun ortadan kalkar.
bizde bu işten kaç aydır niye çıkamadık diyoduk:D
teşekkürler:rolleyes:

peki yöneticiler forumu babasının hayrına işletmek yerine biraz da kendi giderlerini karşılamak isterlerse?:D
bu sene rio'da tatilimiz var:D

site güzel paylaşım oluyor mesela cangiz bey ethem reis falan güzel örnekler sunuyor. üyeler far zımparalıyo,koltuk yıkama işi yapıyolar falan ama para verip viaypi üye de olmak bana biraz saçma geldi.bu kadar da duygusal bir bağ yoktur zannetmiyorum yani.site batmasın diye ben olsam para vermezdim şahsen

ŞAHSİ fikriniz.hay hay...

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu da benim şahsi fikrim ;

Opelim.net i oldukça benimsedim. Heryerde olduğu gibi buradada lafını bilmeyen bir kaç kişi var. Alındım ama kızıp siteyide terk etmedim. Çok samimi olmasamda, çok yazı yazmasamda en azından çok okuyorum. VIP üyelik vermeselerde ben genede siteye bağış yaparım. Kişilerin çıkarı var yada yok açıkçası beni pek bağlamıyor.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halkın durumunuu kontrol edıyım ben yapsana patron bızıde vıp eskıden ne guzeldııı vıp vıp takılıyorduk :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...