V E C T R A C ' Ler Buraya

meroy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar vectra c almayı düşünüyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var eski aracım astra gl idi 16000 tl ye sattım şuan vectralara taktım kafayı görüşlerinizi bekliyorum

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astradan sonra lumizin bekliyor sizi ama 1.6 sı astra kadar atik olmaya bilir gerçi benim rolinglerim var ama g kasa ile ben daha hızlı idim. alırsanız elegance alın

Son düzenleme:

mus-ty-03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar vectra c almayı düşünüyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var eski aracım astra gl idi 16000 tl ye sattım şuan vectralara taktım kafayı görüşlerinizi bekliyorum
isabetli bir düsünce olmus gayet donanımlı ve fiyatıda uygun yakıtı merak ediyosan ben landronza sralı sisitem lpg taktırdım 170 - 160 kurus yakıyo klmetrede bi de internetteki yalan yanlıs yorumlara takılma yok cok arza vaeriyomus filan diye hırpalanmamısn alırsan hic bir sorun yok örneğin bnm racımı alalı bi yıloldu daha arıza olarak harcadıgım para 50 lira o da teybine modelini sorarasan 2003 üstü elegance al derim eyer onlar pahalı dersen gine 2003 üstü comfort da alabilirsin cünkü 2003 de tam donanımlı deil arclar örnegin krom cerceveli ibreler gibi hatta c1 düsünüyosan 2005 model al derim onların comfort da teyp mp3 lü :) sana önerim bide alıcı oldugun aracı ekspertiz için yetkili servise götür gecen seneki tecrübalerimden sylyrm servis ne var ne yoksa söylüyor garanti olur ha bide adana mersin tarafından cok düsünme gecen sene oraya iki rabaya bakmaya gittim orada vectra cler cok ele düsmüs durmda ıkıside cok hırpalanıktı umarım yardımcı olmusumdur

Son düzenleme:

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler bide araban için kulandığın boya koruyucu, cila gibi araç bakıma ürün varmı ki kesin vardır arçdan belli oluyo:) hangi marka ve hangi ürünü önerirsin senin araç mükammel görünüyo bende yaptırsam bide marşpiyer için önerdiğin seylari uyguluycam bunlar toz toplamaz işallah

Herhengibi boya koruyucu kullanmıyorum. 2 ay evvel kendim sonax çizik giderici cila uyguladım. Fazla kimyasal uygulamam. Zaten araca da fazla binmem genelde garajda yatıyor. Fırça ile yıkamıyorum. Genelde süngerle ve cilalı şampuanla yıkanıyor . Marşpierlere badem sütü , parlatıcı sprey , arap sabunu , kalwax lastik parlatıcı , asiti gitmiş kola vs. istediğini uygula . Yeterki parlak gözüksün :) . Ama badem sütü ve lastik parlatıcıyı tavsiye ederim.
Aracı beğendiğiniz için de teşekürler.

DUPONTSA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA,
Şu anda Vectra C min resmi yok ama bendede 2007 bir vectra c 1.9 dizel bulunmakta herkese yeniden mrb:)

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.. gerek bu formda gerekse diğer forumlarda okudum.Vectra clerde ayrıntılı ayarlar ve bilgiler çıkıyormuş ekranda..Bunu bizim araçlarda nasıl göreeğiz?Mesela abinin biri silecek ve sinyal kolunu aynı anda 2-3 sn aşağıda tuttuğunda o ayarlar açılır demiş.Denedim olmadı.Sonra km saatini sıfırlama tuşuna 3-4 kere arka arkaya bastığında motor yağının kaç km sonra değiştireleceğini gösteriyormuş olmadı...Belli bir km den sonra (30-35km) kapılar otomatik kitleniyormuş.Bunu sağlamak için kilit tuşuna basılı tutulması gerkliymiş 2-3 sn.Denedim bu da olmadı...Aracımda mı 1 sorun var anlamadım.Aracım 1.6 elegance 2004 model...Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum..Saygılar..

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizimkisi c1...Ön sürücü kapısını açtığımda sadece o bile 2-4 dk snra işlev görmezse kendi kendize kitleniyordu.Şimdi kitlenmez oldu...Ama hafta sonu bakacağım...

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler kilitlenme olayı var el kitabında yazıyor bende iptal etmek için bayağı kurcalamıştım aracın kilitleme tuşu ile alakalı basılı tutup biraz bekliyordum hatırladığım kadarı ile ama tam hatırlamıyorum bendekide c2

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapdım kitlenme olayı şöyle uzakdan kumandanın anahtarı ile kapıdaki kitlen tuşuna aynı andamı ne basıyordan içerden düt düt diye bir ses geliyordu ve otomatik kitleme açılıyordu bu forumda konusu var aratırsan bulursun.. ama ben tavsiye etmem hiç kullnışlı bir şey değil araba da dur kalk halindeysen çok inen binenin varsa zırt pırt kapını kapı kolunu kırarcasına zorluyorlar bilmiyorlar tabi otomatik kitleme olduğunu açamadıklarını sanıp yükleniyorlar kapıya o yüzden ben hiç tavsiye etmem.. bende devre dışı bırakdım..

diğerlerini bilemiyorum ama 94 model hyundai de bile kaç km sonra yağ değiştiriceğin gösteriyorsa kesin opel de hayli hayli vardır öyle bir özellik menüde bir yerde..ben hiç merak edip uğraşıp bakmadım..