V E C T R A C ' Ler Buraya

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen bende öyleyim, Vectra var huzur var genelde sorun çıkmadığından konu açılmıyo sanırım...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var ben sormuşdum tanesine 170 mi ne demişdi servis yanlış hatırlamıyorsam.. ebaydan alıcakdım 270 euro idi çifti oda fazla geldi açıkcası.

o şöyle ucuza gelir kaskon varsa ön iki farından birine yada ikisine bir şey olursa servisinle konuş ben opc farı istiyorum de kaskonluk bir şey yok kaskon sadece normal far parasını ödüyor farkını sen cepden verirsin.. ben kaskoyla konuşmuşdum bizim için fark etmez demişlerdi biz normal far ücreti neyse onu veririz ürünün farkını siz cepden verirsiniz demişlerdi..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
benimde paylaşabileceğim birşey yok, bakıyorum kimse birşey yazmamış bende yazmıyorum :D
araba olsa da fotosunu çeksek:cry:

170 TL iyiymiş ya Insignia'nın çıkması Vectra'cılara yarayacak parçalar ucuzladı :D
acaba Vec Comfort'ta OPC farlarıyla xenon ampulü AFL'li şekilde çalıştırabilir miyiz? Comfort'ta xenon paketi opsiyoneldi, araç üzerinde ön hazırlığı vardır sanırım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afl olayı biraz karmaşık onu teknik işlerden anlayan biri sanırım söyler.. aslında iç ve dış aksesuarlar hakkında konular açılsa güzel paylaşım olur zaten performansdan bir beklentim yok..

bende sorıyım lpg takan varmı hangi markayı taktınız sıkıntı çekdinizmi arıza tekleme v.b..

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afl olayı biraz karmaşık onu teknik işlerden anlayan biri sanırım söyler.. aslında iç ve dış aksesuarlar hakkında konular açılsa güzel paylaşım olur zaten performansdan bir beklentim yok..

bende sorıyım lpg takan varmı hangi markayı taktınız sıkıntı çekdinizmi arıza tekleme v.b..

Vallahi ben Benzinli biniyorum. 38-40 krş ky Km 'de. Lpg düşünmüyorum..