V E C T R A C ' Ler Buraya

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam döşemeler ve bu renk beni vectra c ye aşık eden nedenler ya ;) kime sorsam beğeniyorda. Sağ sol ön çamurluk boyalı bunu biliyorum. Birde 2010 dan beri muteahhit bir işadamı kullanmış servis bakımlı dendi. 29 diyo. Temiz çıkarsa biraz daha zorlayacağım.

Gitmeden yakın bir servise sorsak plaka ile nesi var yok çıkar mı acaba. Yer biraz uzak

Ayrıca 105 hp az değil mi bu araca ya? Astra g 110 du iyi kötü yetiyordu bu kasa 200-300 kg daha ağır bildiğim kadarıyla

Bugün bakmaya gittiğim vectranın sahibi, yokuş yukarı bayılması haricinde motor yeterli dedi. Yokuş yukarı bayılması yetersiz olduğunun işaretidir :D Ancak maksimum tork devrinde kullanırsanız 3500 devir altına düşmezseniz yetersizlik hissetmezsiniz.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bakmaya gittiğim vectranın sahibi, yokuş yukarı bayılması haricinde motor yeterli dedi. Yokuş yukarı bayılması yetersiz olduğunun işaretidir :D Ancak maksimum tork devrinde kullanırsanız 3500 devir altına düşmezseniz yetersizlik hissetmezsiniz.

Vectra 1.6 ile sakin moda geçme vaktidir anladım :))

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aranızdayım arkadaşlar, en kısa sürede 1.9CDTI ile ilgili bilgi depolamaya başlarım, tabi genel özellikleri kullanmayı da bilmiyorum, arka camları önden açıp kapama gibi mesela :) Zamanla öğrenicez artık.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aranızdayım arkadaşlar, en kısa sürede 1.9CDTI ile ilgili bilgi depolamaya başlarım, tabi genel özellikleri kullanmayı da bilmiyorum, arka camları önden açıp kapama gibi mesela :) Zamanla öğrenicez artık.

mert ortada bi tuş var aşağı yukarı yapıyor. onu aşağıya indir cam açma düğmeleri arka tarafa geçer. yukarı çek ön camlara geçer.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolasın, kütahya sera alışveriş merkezinde durunca bi baktım hakikaten dediğin tuş varmış. Açtım oldu :) Yol bilgisayarının ayarlarını bulsam tamamdır, sanırım BC tuşu ile bulunuyor ortalama tüketim...Genel olarak 4.2-5.5 arası tüketim görerek geldim. Bayır yukarı 9-10 litre de gördüm gaza abanınca, bayır aşağı 1.5-0.0 gibi değerler de gördüm hız sabitleme ile. Ama asıl ortalama tüketimin ne olduğuna dair bir fikrim yok...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok böyle bir motor :rakir: hem sever hem döver :D Vallaha Mert topu doksana gönderen bu vuruşunla bana da aldıracaksın bir 1.9 cdti...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşimi derse bıraktım da yaklaşık 11 saniyede 100 yaptı kışlık lastikler var, 100-150 arasını söylemiyorum, gerçekten hayatımda bindiğim en yüksek performanslı araba konumunda şuan :D Ciddi düşünüyorsan Elegance olanlar biraz tuzlu ama serdar, bu arabaya yaptığın gibi aşırı donanım yüklemesi yaparım dersen Comfort da iş görür, C1 elegance modelden alarm, geri perde, katlanan ayna hariç hiç bir eksiği yok :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakalım, düşünmüyor değilim ama bu arabaya da ben kefen yırttırdım resmen :D sen biliyorsun...Ben sana 1-2 öneride bulunayım Mert, bence ilk önce OPC Line arka çift çıkış ve bagaj spoilerı yap,ön panjurdaki logonun yarısınıdan biraz fazlasını alttan yukarı doğru siyah kaplama ile kapat (yani opel ambleminin sağ ve sol kanatlarını irsmcher laser gibi görünecek hale getir) bir de chiple... 180 hp, 380 nm tork olsun, işi bitir ;) yaza da jantları değiştirirsin :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Panjuru çok seviyorum ben, B1 irmscher hariç panjur moduna hiç sıcak bakamadım. OPC Line bodykit olabilir belki ama egzos çıkışı olarak tek çıkış seviyorum ben. Sol yana çiftli egzos, tabi downpipe + DPF iptali + EGR iptali + Kat iptali + düzboru :D ( yazılımla 200hp olur o 0.1-0.2 basınç artırırım)
Jant olarak Vossen jant alırım tahminim 19" şu ilandaki gibi :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ir-tavan..nevigasyon..160-hp-155246238/detay/

doktor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c 2006 lpg tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar ankara da atiker bayi var arkadaşım 2 jettasına da taktırdı ve herhangi bir sorun yaşamadı ancak atiker olunca biraz tereddütlüyüm tavsiyelerinizi bekliyorum