V E C T R A C ' Ler Buraya

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yok yazılımlı değilde fabrikadan çıkış 115 diyorlar:confused:
motor değişti diyolarda benim bildiğim motor değişikliği C1'deki 100hp motor C2'de değişip 105hp twinport olmadı mı?

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın tavanına folyo kaplatıyolar bende aracıma düşünüyorum tavan açısından zararları varmıdır ruhsatta sıkıntı çıkarmı acaba

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaplayan yerler yok diyor 5 yılda garanti veriyorlar.. ama ruhsatta sıkıntı çıkabilir çift renk olucağı için onu araştırın derim.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
2006 dan sonra çıkanlar 115 hp diye biliyorum

yok, bizde 2006 vardı zaten, 105hp twinport'tu.
Hakan abiden aldığım onay yeterli, demekki 115hp Vectra'da yoktu:D

tavan kaplamanın ruhsat açısından sıkıntısı kaplanan bölge belirli alanı geçiyorsa (arabanın tüm yüzeyinin %30'u muydu öyle birşey olması lazım) ruhsata 2.renk olarak işletmek lazım. ama zaten herkes kaplatıyor, kimseden de polis kaplamaya ceza yazdı felan dediğini duymadım. onlar cam filmine takmış durumda, tavan gözüne gelmez:D

kabahava

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. benim vectra c 2003 elegance aracım var. geçen sanayiye gittim kasistlerden geçerken hart hurt sesler geliyordu. ön tablaları , amörtisör küle bilyesini değiştirdiler. 500-600 lira para harcadım ses hala devam ediyor. hafta içi tekrar ustaya götüreceğim fakat bu konuda bilgisi olan bir arkadaşım var mı acaba???

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu saydığım araçlarda elinizde temiz olan varsa beni bilgilendiriniz gümüş gri ve sunrooflu olması tercihimdir saydığım arçlarda yerine veya ne almalıyım 2.2 elegance iyimidir mesela teşekkürler

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Melih bey alırsınız bu araçların özelliklerini. Yan yana koyar kıyaslar daha sonra ne istediğinize bakar, ardından ayırabileceğiniz bütçenizle denk gelip gelmediğine bakar ardından istediğinizi alırsınız.
Bu aşamadan sonra iş sizin zevkinize ve bütçenize kalmış bir durum.