Uzun yolda bacaklarda ağrı

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Uzun yolda bacaklarda ağrı

Aynı problemi aldığım günden beri bende yaşıyorum ve inanılmaz rahatsızım ağrım olmuyor fakat bir türlü rahat bir sürüş pozisyonu bulamadım direksiyon bloğunun olduğu bölge çok alçak gibi geliyor yada benim boyum uzun bilmiyorum ama çok rahatsız oluyorum. ayrıca defalarca ayarlamama rağmen yinede pek rahat olduğumu söyleyemem.

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Aynı problemi aldığım günden beri bende yaşıyorum ve inanılmaz rahatsızım ağrım olmuyor fakat bir türlü rahat bir sürüş pozisyonu bulamadım direksiyon bloğunun olduğu bölge çok alçak gibi geliyor yada benim boyum uzun bilmiyorum ama çok rahatsız oluyorum. ayrıca defalarca ayarlamama rağmen yinede pek rahat olduğumu söyleyemem.

Direksiyon bloğunun alçaklığı konusunda hemfikirim. Bende aynı sorundan muzdaribim. Koltuk en aşağı konumda olduğu zaman aracın ön tarafını göremiyorum, biraz yükseltince ön tarafı görüyorum, ama bu sefer göstergelerin bir kısmı kapanıyor direksiyondan. Mecburen göstergelerin kapanmasını tercih ediyorum, ama çok rahatsız etmesede bir terslik var. Eski corsa'm en güzeliydi, yükseklik ayarıda yoktu böyle sorunlarda yoktu :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:

Benimde doğru sürüş pozisyonunu bulamamadaki en önemli neden direksiyon bloğunun alçaklığı, koltuğu alçaltığımda görüş açıları bozuluyor yükseltiğimde de direksiyon bloğundan dolayı doğru ayarı bir türlü tuturamıyorum. benim boyumda 1.80 çok sorun yaratacak bir boy değil. Kulandığım araçlar içerisinde sadece astra da bu tarz bi sorun yaşadım. Ama genede astramı çok seviyorum katlanıcaz artık.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim boyumda 1.88 söylemiyeyim dedim ama bazen ciddi anlamda işkence çekiyorum.  031blaa

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet araçlarımızın tasarımından dolayı sanıyorum tavanı biraz basık ve biz uzunlar için bacak kısmı biraz dar geliyor açıkçası, ama ne yapalım arabamı seviyorum  special_Partyman

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Benim boyum 1.86, koltuğumu her zaman en alt seviyede tutuyorum, bir de mecburiyetten bayağıda geriye çekince açıkçası 500 km civarı yolda bir sıkıntı yaşamadım. Belki kilomunda 130 civarı olmasının yardımıyla ağrı çekmiyorumdur, ne de olsa pufudik takılıyorum, muazzam göbeğim yüzünden direksiyondan uzak kalıyorum. :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O zaman bizde kilo almaya başlıyalım :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:

Ama birde o arabadan iniş kısmı var ki o fena. Allah Allah nidalarıyla inliyor mahalle. (:)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:

Kilo almadan önce koltuğu en alt seviyeye ayarlayarak bir deneyin bence :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Koltuğu indir kaldır, direksiyonu indir kaldır cıık.