Uzun hüzme Hk.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw sayılarıda az buz değilki her gün caddenin karşı tarafından onlarcası geliyor yaw benim kısalar mercekli 8000k bazen böyle yokuş çıkarken dik yokuşda karşıdan gelen rahatsız olmasın diye kapıyroumki benimki mercekli düşün rahatsızda etmez ama ben genede kapıyorum adamlar gündüz gece açık geziyorlar...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hele birde sislere de taktıranlar var, genelde eski kasa BMW ler ve Şahinler. Sinir oluyorum hepsinede. Bence bi yasak getirilmeli bu olaya, bazen önünü göremiyor insan hakkaten...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sislerede takıcam ama sislere ebaydan h3 3000k tam sarı xenon ampülü getirtiyorum :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim uzun farlarımda xenon var ve ben gayet memnunum sol şeridi 70 le işgal eden arkadaşlarıma xenonlarımı biraz ısıttıktan sonra flaş gösterisi yapıyorum tabi çekilmemekte inad ederlerse.. "bknz. apaçilik" :D

bu arada asıl kullanma sebebim kısa farlarımın orj. xenon olmasına rağmen çok kötü bir görüş sunması. "bknz. cdx mercekleri"

uzunlarda xenon iyidir. heleki ısındıktan sonra sellektörü daha iyidir. :D:D:D:D

ama sisler ayrı o konuya ben ciddi şekilde karşıyım :D sisler sarı olmalı çünkü siste ve karda sarı ampul çok faydalı oluyor..

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla senin arabanın içindeyken bende çok memnundum :D Heryer gündüz gibi, 50m ilerdeki aracın içinde ne olup bitiyor herşey ortada. Uçaklara bile sellektör yapabiliyosun, süper bişey...Herkes taktırsın, hadi şimdi gidip uzunlara xenon taktıralım hehe :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla senin arabanın içindeyken bende çok memnundum :D Heryer gündüz gibi, 50m ilerdeki aracın içinde ne olup bitiyor herşey ortada. Uçaklara bile sellektör yapabiliyosun, süper bişey...Herkes taktırsın, hadi şimdi gidip uzunlara xenon taktıralım hehe :)

ya abi ışıksız yollarda gerçekten kısalarla göremiyorum.. çok kötü heycan silsilesi şeklinde geçiyor yolculuklarım. benimki biraz mecburiyetten. ama denedik sende gördün. kısalar açıkken xenon ısınmadan sellektör yapıncada corsa'daki kadar yapıyordu :D

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla yağmurlu havalarda yıldırım efekti olur senin uzunlar.