Unutulmayan Akilda Kalan Anilarimizi Buraya Yazalim

rakkas_dream

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılarınızı bekliyorum...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha bu sene fakültenin ilk günü.kankamla anfiden giriş yaptığımız sırada bi arkadaş slm werdi.tam o sırada ona bakym derken önümde giden arkadaşım durmuş.terliğine bir bastım yanlışlıkla ayağından fln çıktı.inanılmaz rezil bi durumda hissetmiştim kendimi....

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musterının arabasıyla deneme surusune gıttım ses geldıgı soyledı arkadan.. neyse yolda durdum hemde sıgara almak ıcın bı kedı sesı duydum aldırıs etmedım ama arkadanda enterasan sesler gelıyordu duz yolda bıle neyse dukkana geldım kanala gırdım oda ne baktımkı kedı var deponun ustunde:D o heycanla kedı ıcı yag dolu kovaya atladı ve nasıl kactı görecektınız yeryerı yag ıcınde:D

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergenlik dönemine yeni girmiştim.. o zmanlar vhs kasetli videolar var... ben de arkadasımdan aldığım miky mouse vhs video kasetini videoya taktım üzerimi başımı çıkardım anadan doğmayım ve ewde kimse yok diye biliom. meğer babam yatak odasında yatıomuş.... seslerden uyanmış:D babamı karşımda görünce ben şok... ne yapçaamı bilememiştim.. babamda aynı şekilde adam kızsınmı gülsünmü nağpçaanı sasırdı hey gidi bee ne günlerdi yawww.....

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
ergenlik dönemine yeni girmiştim.. o zmanlar vhs kasetli videolar var... ben de arkadasımdan aldığım miky mouse vhs video kasetini videoya taktım üzerimi başımı çıkardım anadan doğmayım ve ewde kimse yok diye biliom. meğer babam yatak odasında yatıomuş.... seslerden uyanmış:D babamı karşımda görünce ben şok... ne yapçaamı bilememiştim.. babamda aynı şekilde adam kızsınmı gülsünmü nağpçaanı sasırdı hey gidi bee ne günlerdi yawww.....

aabi seninki çok kötü olmuş

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Eren seninki de berbat olmuş yaaa ... :D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olay geçen hafta oluyo mersinde gece sokağa çıktık arabayla böle kenarmahallelere falan girdik kampüsün arkatarafları biraz kaçık bi arkadaşım war arabayı o kullanıyo açtı camı bakkalın önünde duran adama dayııııı diye bağırdı adambakınca elini camdan çıkarım allllll diyee bağırdı (el hareketi çekti) sonra kaçtık :)

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortaokul 1. sınıfta iken din kültürü öğretmeni ile tartıştım mı ne olduysa, ben bu adama çok sinir oldum. dövsen o yaştaki çocuk nasıl dövecek:)?
en iisi dedim ben bunun arabasının ön farlarını, stopları camlarına film çektim(tabi ki sprey boya ile) çok şekil olmuştu amaaa:D :D sonunda yakalandım güzel bi dayak yedim müdürden ama çok komediydi yaaa..:alkis:

wolfside2001lk5.gif

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla askerdeki abaza arkadaşımı birgün telefonla arayıp onu bir kadınla konuşturmuştum çocuk o gece kışladan kaçmış o telefon yüzünden askerliği hala bitmedi...