2017 astra edition arka kapı hoparlör tavsiyesi

Mgney

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
2017 model aracıma arka kapılara hoparlör taktırmayı düşünüyorum. Daha önce taktıran var mıdır? Çıkma olması gerekiyor mu, çapı kaç cm’dir, başka ürün deneyip memnun kalan var mıdır?

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
merhaba arka kapılara hoparlör taktırdınız mı arkada hazır kablo var mı?

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arka kapılar yerine arka pandızota taktırmanızı tavsiye ederim. Hem daha güzel ses alırsınız.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
merhaba arka kapılara hoparlör taktırdınız mı arkada hazır kablo var mı?
Astra j sedanlarda bildiğim kadarıyla tesisat yok. cd 300'ün arkasından 2 kablo çekilmesi gerekiyor.

Kapılara hoparlör takma işi, elinden biraz iş gelen birisi için çok zor değil, biraz vakit lazım sadece. Her parçanın söküm videosu var.

arka kapılar yerine arka pandızota taktırmanızı tavsiye ederim. Hem daha güzel ses alırsınız.

Pandizota takılmasını önermem. Ben ilk pandizota taktırmıştım hoparlörleri sonra kapılara aldırdım. iki yıl önce pandizotun çıkmasını 500₺'ye almıştım. pandizotun altı boş olduğundan kapıdaki kadar tok ses vermiyordu.

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Astra j sedanlarda bildiğim kadarıyla tesisat yok. cd 300'ün arkasından 2 kablo çekilmesi gerekiyor.

Kapılara hoparlör takma işi, elinden biraz iş gelen birisi için çok zor değil, biraz vakit lazım sadece. Her parçanın söküm videosu var.

Pandizota takılmasını önermem. Ben ilk pandizota taktırmıştım hoparlörleri sonra kapılara aldırdım. iki yıl önce pandizotun çıkmasını 500₺'ye almıştım. pandizotun altı boş olduğundan kapıdaki kadar tok ses vermiyordu.
olup olmadığını anlama yolu var mı peki

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et