Ultrasonic Performance Bujileri hakkında

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Red Etmiştim Ancak 4 Adet 56 Ytl Ye Sipariş Verdim Denemek Gerek... Ve Satilan Yerdeki 150 Kişinin Yorumlarina Baktim çok Iç Açici Yani Güzel Yorumlar Anlayamadim... Denemekte Fayda Var Diyorum... Ve Sipariş Verdim... Yarin Elimde... Bakicam Nasil Olucak... Taktiğim An Size Bilgi Veririm Saygilar,

evet bende merakla bekliyorum...benimde buji almam lazım...değişmesi gerekiyor

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu işi biraz araştırdım ve profesyonel tuning ve motorsporlarıyla uğraştığını söyliyen birisi :
Motoru açtırdığında pistonlarda buji hizasında baya bi zedelenme (hatta oyuk) olduğunu söylemişti.

bencede mümkün çünkü bu bujilerde daha fazla ateşleme oluyor!

ultrasonic bujide:

normal bujide :

bence deformasyon mümkündür! ve en iyisi aracın kendi orjinal bujileridir!

sonuçta bunlar hesap kitap ve mühendislik işleri! adamlar kafalarına göre takmıyorlar..

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1997 Vectra CD Vardı Ona Almıştım 1 yıl Oldu ortalama ilk taktığımda şunu fark ettim rampaları Düz Gibi çıkar Oldu gaza fazla basmadan kullanıyordum hiç sorun çıkarmadı performans güzel ama o performans ile gaza basmaya devam ederseniz yakıt sarfiyatı değişmez ben 1997 vectram ile 240 km kadar rahat çıkıyordum hatta 230 km de giderken gazdan benzine geçmiştim 240 250 birkaç sn de gördüm 260 çıkmak nasip olmadı

bujiler faydalı eser neticede bujilerin görevi yakıtı daha iyi yakmak bu buji daha iyi yakıyor ki araca performans sağlamakta
kullanıp kullanmamak size kalmış
3 tırnak bujiden ucuz bidefa deneyin zarar etmezsiniz 10 ay kesimtisiz kullandım aracı sattığım için şimdi yok ama bunada takmayı düşünüyorum

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen yıl alıp vectra b 1.6 aracıma taktım.nerdeyse yolda kalıyordum.7-8 ay kullanabildim ancak.kendimi servise zor attım.Tavsiye etmiyorum kesinlikle

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
?

Red Etmiştim Ancak 4 Adet 56 Ytl Ye Sipariş Verdim Denemek Gerek... Ve Satilan Yerdeki 150 Kişinin Yorumlarina Baktim çok Iç Açici Yani Güzel Yorumlar Anlayamadim... Denemekte Fayda Var Diyorum... Ve Sipariş Verdim... Yarin Elimde... Bakicam Nasil Olucak... Taktiğim An Size Bilgi Veririm Saygilar,

Yaklaşık 2 hafta olmuşsunuz alalı.Paylaşabilecek bir bilginiz oldu mu acaba???

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalden şaşmam Servisten Yeni çiktim Işim Olmaz... Saygilar, Benim ödediğimi ödeyen Bi Daha Yapmaz Böyle şeyler :)))

kesinlikle kardeşim... bi patlak verirse allah korusun boşversene... anam babam bosh tak işine bak..

İlginç geldide, 3 saat içinde fikir değiştirmiş arkadaş :D:kop:

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar performans istiyorsanız torku yüksek araç alacaksınız dünyada ne olursa olsun dayanacağından fazla yük yüklerseniz akabinde mutlaka zarar olacaktır. Aracınızın sizi üzmesini istemiyorsanız üreticisinin tavsiye ettiği ürünleri kullanmalı