Ufak tefek dokunuşlar

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ergün hocam hepsi birbirinden güzel araç sınıf atlamış maşallah
Teşekkür ederim hocam senden gördüm o kontak şeysini onu ararken bardak tutucu bilmem ne baya bi sipariş geçtim o zaman 😀

• Beğen
Tepkiler: Murat

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim hocam senden gördüm o kontak şeysini onu ararken bardak tutucu bilmem ne baya bi sipariş geçtim o zaman 😀
iyifikir:cool:beni geçmişsiniz hocam

Entegre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ergün Bey merhaba, Çok hoş gözüküyor yaptığınız dokunuşlar :)

Turuncu şeriti nerden aldınız, direk yapıştırıyor muyuz? Basit şeritlerden değil mi , led falan değil yani?

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
@Entegre aslında led şerit göğüs kısmında kullanıyordum zamanla ışık şiddeti azaldı ben de ordan söktüm iki parça yapıp kapılara taktım gündüz farkediliyor akşam bir esprisi yok. Yapışkanlı değil fitil kısmı var onları böyle ince yerlere geçiriyoruz.
Bu arada göğüs kısmı için yerine daha uzun turuncu led şerit aldım onu da kontağa bağlattım onun da resmini atarım bı ara.

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Güzel günlerde kullanın. Ayak aydınlatmasını kendiniz mi yaptınız? Montaj detayı paylaşabilir misiniz ?

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Güzel günlerde kullanın. Ayak aydınlatmasını kendiniz mi yaptınız? Montaj detayı paylaşabilir misiniz ?
Maalesef ehil değilim bu işle uğraşan birine yaptırmıştım. Ön ve arkaya paralel hat çekip ön ayak kısmından elektrik alarak üst tavan lambasına bağladı. Kapı kilidi açılınca ve üst lamba tuşuna basınca yanıyor. Arabada arkada lamba olmadığından benim çok işime yarıyor çocuktan dolayı.

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Krom bardaklık ve ayna tuşu nasıl duruyor? Bardaklık orjinal gibi duruyor mu? Ayna kumandasına yapıştırınca altındaki aydınlatmadan ışık geliyor mu?

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Krom bardaklık ve ayna tuşu nasıl duruyor? Bardaklık orjinal gibi duruyor mu? Ayna kumandasına yapıştırınca altındaki aydınlatmadan ışık geliyor mu?
Ayna kumandası ile ilgili olarak hiç dikkat etmemiştim karanlıkta bakarım bi ışık veriyor mu. Bardaklık çok güzel duruyor çift taraflı yapışkanlı bantla gelmişti bende de vardı güçlendirdim ama hala kalkıyor. Kuvvetli bir yapışkanla tam oturur ama cesaret edemedim.

• Beğen
Tepkiler: volkan1