Ufak bir kaza da benden.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak bir kaza da benden.

ASTRA0724 link' Alıntı:
Arkadaşım gecmis olsun Allah beterinden saklasin. umarım bu mesajı yazdığımda rabanı yaptırmamışsındır.
çünkü boyasız düzeltilebilecek bir hasara benziyor boya zarar görmediyse boyasız düzelten yerler var. boşuna arcın deger kaybetmesin  bravoo

Yorumlar için herkese teşekkürler.

Malesef daha yaptırmadım aracı. Opel servisine götürdüm aracı kaskodan yapılması için işlemi başlattılar, 3-4 gün içinde çağıracaklar. Pazartesi Autoking'e ve bi iki kaporta ustasına sormayı düşünüyorum, eğer tatmin edici bir şeyler bulabilirsem kasko işini iptal ettiricem.

Boyanması ya da rütuş yapılması gereken sadece burası var gibi.
[img=800x600]http://t1309.hizliresim.com/1f/1/s4r7y.jpg[/img]

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük şehirlerde ne ustalar var adamlar servislere taş çıkaracak işçilikle tamir yapıyorlar, bence kasko vs gerek yok iyi bir kaporta - boyacı bulun.

Ankara Şaşmaz da önce burun kıvırdığım mekanlarda tamir edilen üst sınıf Audi - Mercedes lere uygulanan işçilikleri gördükten sonra kolay kolay servis nazı çekmem artık...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş deneyimlerime dayanarak %90 mini onarım yapar diyorum.gidin sorun hatta sormayın direk verin ve yapın deyin yapsınlar.sorarsanız yan çizebilirler.3 parça hakla hallolur bu

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O dediğiniz yere bile boyaya ihtiyaç olmayacak büyük ihtimalle, pastayla düzelir diye düşünüyorum.

grsl822

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.
durumunuzu anlayabiliyorum çünkü 2 gün önce hemen hemen aynı şekilde bende bir araca sürttüm aracımı. çamurlukta daha hafif hasar var. :( servise gittim boyayacağız dediler. yarın başka bir yere soracağım boya yaptırmak istemiyorum. göçükleri düzelten yerler varmış. internette videoları da var. başka bir servise soracağım o da olmaz derse iyi bir ustaya soracağım. bu kadar küçük hasardan dolayı kaskoyu bozdurmak istemiyorum. şu videolardaki gibi yapan yer bulmak lazım;

www.yildizotomotiv06.com/88-boyasiz-kaporta-gocuk-duzeltme-urun.html

Opel Astra İzmir Boyasız Göçük Düzeltme

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgakeser link' Alıntı:
Gecmis olsun allah buyuğunden saklasin
Servis cok istemis disarda max 250 tl halledersiniz
Bu arada 2 parca boyali olunca kaskodan yapilirsa hasar kaydi gozukur aracinizin degeri duser disarda yaptirmanizi tavsiye ederim

geçmiş olsun ... mini onarım mantıklı kaskoyu bozdurmayın boşu boşuna ama dışardada kesinlilke yaptırmayın pahalı olsun ama servis yada autoking gibi mini onarım servisleri olsun eski arabamın kapısına sürttüler dışarda yaptırdım ama yazın boya güneşte soldu 5 cmlik yeri 30 cm çekiçlemişler çok belliydi sonra yeniden autokinge yaptırdım resmi gösterdim ordaki görevliye keşke getirseydin iki hakla kallederdik boyaya gerek yokmuş dedi boya kalkmamıştı çökük vardı dışardakiler hemen macun boya düzeltme yapıyor tavsiye etmem.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.