Ufak bir kaza atlattım dün gece. Sizce ne masraf çıkar?

Corsa1.7DTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar. Verilmiş sadakamız varmış. kosko ve kar lastiği yoktu:(

Corsa1.7DTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ziya büyük geçmiş olsun
bencede nazar değmiş galiba bu arada verdiğin biligiler için cok tesekkur ederım
bende hemen hemen aynı seylerı yapmayı dusunuyorum bu arada
cıkmacının telı varmı bende bıtane bakıyorumda belkı orda vardır bı sorarım
bu arada benım corsa kaskolu kıyamam ben ona...
sağolasın kardeşim. kartviziti ofiste olacak ben geçince ofise bildiririm sana

Corsa1.7DTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi aynı hasar bizde de oldu geçen yaz mobilete çarpmamak için babam kaldırıma sürttü mobilete vursak araba tanınmayacak hale girecekti 1800 ytl fiyat çıkardı servis alt salıncak eğrildi değişti süspansiyon amortisör falan değişti tabii bizim jant rendelenmişti vurmadıkta sürttük ama biraz sert bi sürtmeydi jant+lastik allahtan okadar la sınırlı direkt mi vurdun abi lastiği umarım şanzımanda sorun çıkmaz haberlerini bekliyoruz geçmiş olsun

direkmi derken neyi kast ediyorsun kardeşim anyalamadım. zannedersem yan vurdum.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani kaldırıma jantı kenarıdan vurmuşsun sanırım öle görünüyo direksiyonu döndürdüm diosun zaten anladım ben direkt derken lastiği tam ortadan mı demek istemiştim tekrar geçmiş olsun ama sende jant+lastik değişmiyecekse 1000ytlyi geçmez derim

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ziya buyuk gecmıs olsun, inşallah en ucuzundan sorununu halleder ve bundan sonra tedbırı elden bırakmazssın :D

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. arac nerde? rot kolunu veya rot basını kesınlıkle kırmıs taplayı veya rotılıde bukmustur. foryada bırsye yoktur ınsallah 200 -300 gider gibi kafana takma kar tıpı lastıgın yokmuydu?

bence de rot kolu kırılmıştır. tekeri döndüren kuvvet rotlar ile iletildiğine göre ve direksiyon çevrildiğine göre dişli aktarma yapıyor ancak rotlar kırık olduğundan teker dönmüyor diye düşünüyorum. aslında eğilip bakabilirsin tekerin arkasına, birşeyler görülebilir dicem ama zaten çekmişler.

bu arada astrammm forya değil porya olacak o parça. poryada bişe olacağını ben de sanmıyorum.

tekrar geçmiş olsun. araç kontrolsüz gidiyorken içinde yaşanılan stres çok büyük gerçekten.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun rot kırılmış sanırım

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rot kolu kırılmıştır.. rot basınıda kırmıstır buyuk ıhtımal tekerlek donmedıgıne gore rotlardır genede gecmıs olsun