TÜVTÜRK'ün araç muayene sistemi hakkında

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka amartisörler muayenede sorun olur mu?

Merhaba arkadaşlar, Opel Combo 1.3 CDTI City Plus 2006 Model aracım var. Arka sağ amortisörden yağ akmış. Yarın muayeneye gideceğim sorun olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

ivelinmartinov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 lira muhtemelen aylık yada araştırmak lazım

6 lira aylık faizi arkadaşlar ben geceli 2 3 ay falan oluoyo biraz gecikmişti benimkide ama baril baril bagiran egzos ve eksik arac gerecle gectim karşi komşumun 206 gti side gecti ama camlar yok gibi siyah otesi yay yok dersiniz o kadar alcak komple egzos kit rolantisi kafa aritiyo hava filtresi cartı curtu oda gecti geciyo yani panik yapmamak lazim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Opel Combo 1.3 CDTI City Plus 2006 Model aracım var. Arka sağ amortisörden yağ akmış. Yarın muayeneye gideceğim sorun olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

amortisörden yağ akıtıyorsa benim bildiğim amortisör patlamış demekdir ondan bırakıcaklarını sanmıyorum en azından girmeden bir tmeizlerseniz amortisörün oralarını hafif kusurlu sayabilirler belki.

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar muayeneye giderken borcu yoktur kağıdı almaya gerek var mıydı? Yoksa onlar sistemden otomatik bakabiliyorlar mıydı?

ivelinmartinov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir soru daha sorabilir miyim arkadaşlar?
Bu sonradan takılan spoiler lar muayenede ağır kusur sayılıyor mu?

Hic kafan arimasin görüşünü engellemedigi icin sorun olmaz camdada spoyler olmadigi icin icin rahat olsun sorun olmaz baya bi tepki aldılar su siralar baya bi kolaylik var.

DAVUDOĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayene harcı

muayenede ağır kusur bulunan araçlarda ağır kusur giderildi zannedilerek tekrar muayeneye girdiğinde yine aynı kusur giderilmemiş gözükürse muayene harcı yanıyor mu?Bunun bir süresi mi var yoksa ikinci kez ağır kusur bulununca mı yanıyor muayene harcı?Bu işte kural nedir?

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci kez ağır kusurlu bulunursa zaman dikkate alınmaz, muayene ücreti yanar evet..