TÜVTÜRK'te Dikkat Edilmesi Gerekenler

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Soner benim araca mercekli far takayım diyorum ama ampuller halojen olacak şu bizim corsadki afl farların afl sistemi olmayacak yavaş yavaş aflye çeviricem ama muayeneye kadar sistemi tamamlayamam sıkıntı çıkar mı fardan yana

Alican abi cevap vermiş ;) xenon olmasın da :)

Soner gözünü seviyim bir el at, emniyet müdürlüğüne 3 oldu gittiğim, yok sistemde göremiyorum 4 kişi yerine 5 kişiye çevirmekle ilgili bişey yok sisteme geçtiklerinde değiştiririm ruhsatı diyor. TÜVTÜRK müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olan bayan bana elimdeki belgeyi götürerek koltuk sayısını değiştirebileceğimi söyledi, belge ile gittim emniyet müdürlüğündeki memur yok diye kem küm etti, çıldırdım yahu muayenesi geçik şekilde biniyorum arabaya ne yapayım bana bir yol göster lütfen...

müdür o zaman sen git muayene istasyonuna istasyon amiriyle görüş. Bi baksın sistemden. Yada onu da boşver sen yarın ara müşteri hizmetlerini arkadaşlar bi kayıt açıp tekniğe iletsinler. onlar sana net bilgi verir. Trafik mırın kırın yapıyor olabilir. Aynı sorunu bugün bir müşteri ile de görüştüm ben. Ama dönüşü pazartesi yapılabilir. ;)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Halojen olursa sorun olmaz. D2S yuvayi bozmadan halojen ampul takilabilir.

4u6y9aqe.jpg

qe5uzaja.jpg

Tapatalk Pro
yok orjinal mercekliler h7 ampullü zaten corsada xenon yok neskarda görmüştüm afl opsiyonlu vardı makyajlı kasa normal ampul vardı ondada:)deiğim far bu:
http://www.ebay.de/itm/Opel-Corsa-D-Frontscheinwerfer-mit-Kurvenlicht-/161203149305?pt=DE_Autoteile&hash=item258874d9f9

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican abi cevap vermiş ;) xenon olmasın da :)

müdür o zaman sen git muayene istasyonuna istasyon amiriyle görüş. Bi baksın sistemden. Yada onu da boşver sen yarın ara müşteri hizmetlerini arkadaşlar bi kayıt açıp tekniğe iletsinler. onlar sana net bilgi verir. Trafik mırın kırın yapıyor olabilir. Aynı sorunu bugün bir müşteri ile de görüştüm ben. Ama dönüşü pazartesi yapılabilir. ;)

Tespite soktuk, emniyete gerekli bilgiyi geçtiler, 69.50tl ye yeni ruhsat aldım, tekrar muayeneye soktum ve plakaya pembe etiketi yapıştırabildik nihayet.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yok orjinal mercekliler h7 ampullü zaten corsada xenon yok neskarda görmüştüm afl opsiyonlu vardı makyajlı kasa normal ampul vardı ondada:)deiğim far bu:
http://www.ebay.de/itm/Opel-Corsa-D...203149305?pt=DE_Autoteile&hash=item258874d9f9

http://modifiye.com.tr/tuning/5703-200-FK-DEPO-Opel-Corsa-D-06-Angel-Eyes-Far.aspx

Mercekli far benim de hep gundemimde.

Tapatalk Pro

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sanayide 2 tane dayı tartışıyordu. Beyaz far verme bana, muayneden geçemem diyordu. Öteki de seninki sonradan takma XENON değil, geçersin diyordu.
Hocam normal beyaz far geçiyor değil mi? XENON'suz olan?

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Bugün sanayide 2 tane dayı tartışıyordu. Beyaz far verme bana, muayneden geçemem diyordu. Öteki de seninki sonradan takma XENON değil, geçersin diyordu.
Hocam normal beyaz far geçiyor değil mi? XENON'suz olan?

Beyazda sorun yok yeterki XENON olmasın...