TÜVTÜRK'te Dikkat Edilmesi Gerekenler

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bende çerçeve yok hocam, metal plakanın altı ön tampon, büyük resmi göndereyim daha sağlıklı yorum yaparsınız.Vidayı söktükten sonra plakayı tampona göre hafiften eğip balık sırtı yaptım, sonrasında çifta taraflı bant kullandım ara ara, sonrasında da blok blok slikon koyup vidaladım. Plakadaki delikler sorun yaratır diyorsanız onun da çaresine bakmaya çalışırım ?
Çerçeve dediğim plakanın kenarlarındaki kabarık kısımda siyah olmalı anlamında söyledim. Örnek resim bulamadım şimdi:)

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çerçeve dediği plakanın dışındaki sizde olmayan siyah boyalı çerçeve.

Ekli dosyalar

• mavi-plaka.png
    mavi-plaka.png
    5.7 KB · Görüntüleme: 21

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Bugün İstanbul Hadımköy tüvtürk te muayeneye girdim, ortalama 2 saat sürdü. Plakanın vidalarını sökmüştüm sorun çıkmadı, cam filmleri de hafif kusur, yangın tüpü yok v.s. Bir de artık araç trafik belgesi vermiyorlar, bilginize...

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bugün İstanbul Hadımköy tüvtürk te muayeneye girdim, ortalama 2 saat sürdü. Plakanın vidalarını sökmüştüm sorun çıkmadı, cam filmleri de hafif kusur, yangın tüpü yok v.s. Bir de artık araç trafik belgesi vermiyorlar, bilginize...
Hayırlı olsun :)

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim öncam 25 cm çatlak var tavandan ayna dibinden iki silecek arasına doğru çatlak var görüşümü asla engel değil acaba geçermi diye şüpleniyorum

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çatlak cam sorunu yaşayan arkadaş varsa tecrübelerini paylaşmasını rica ediyorum