tuningli vectra c yok mu ?

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Cümlemize Kaza Bela Vermesin Arkadaşlar yazılarınız içinde Teşekkürler ....Araçınızın kupon yapmak için iyi düşünün..eğer ailenizde araçınıza biniyorsa lütfen uzak durun gerçekten çok zorlanırsınız Orjınal halide bence cok guzel Herkeze Saygılar ve Sevgiler

Son düzenleme:

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba

Salih ( Real C ) kardeşim aracın hakikaten mükemmel bence... milletiin sölediğini boşver herkes kendi yaptığına yorum yapmalı bence... nese bende diğer arabam Chrysler 300c yede düşündüğüm gibi vectra c elegance'mede ofsetli jant düşünüorm. bi yerde buldm 255/35/18 arkalara 235/40/18 de önlere takmayı düşünüorm ama woglant 3,5luk yay var ve arka kesin sürter die düşündüğümden sanırım senin modele geçecem... arabanda her hangi bi zarar gördünmü? performance dışında

Benim Araçımda vurma yok ama zıplama oluyor ,tabii ön sakalı 4 kez boyattım ayrıca Antalya da Lara tarafındamısın ?

Antalya ya bu senede gelicem .. Eş olayından dolayı ,,lara da cadde büfe var orası benım mekan olacak yıne Saygılar

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Araçımda vurma yok ama zıplama oluyor ,tabii ön sakalı 4 kez boyattım ayrıca Antalya da Lara tarafındamısın ?

Antalya ya bu senede gelicem .. Eş olayından dolayı ,,lara da cadde büfe var orası benım mekan olacak yıne Saygılar

evet kardeşim dedemandayım ama lara sayılır. gelirsen görüşelimmm

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar aracımın bagajına irmscher spoyler taktırdım tabi orjinal degil fiber kalıp.işte resimleri
pict0011ii2.jpg

pict0013va4.jpg

pict0014tt2.jpg

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gh912 güle güle kullan.çok güzel olmuş. fiyat nedir acaba???

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
gerçekten yakışmış delikanlıya