tuningli vectra c yok mu ?

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür Ederim...........

foto003bn8.jpg
kopyasfoto004al1.jpg

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence salih kardesimizin aracı da son derece sade ama bir o kadar da şık modifiye edilmiş bir vectra c.Zaten vectra c ler abartı modifiyeler, body kitler kaldırmıyor.kesinlikle apacilikle alakası olmayan zarif bir vec -c

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OOOOOO ... Gökhan Kardeşim Allah Kaza Bela Vermesin Harika olmuş ( Dedigin gibi Sade ve Şık ) KAT iptali yaptın mı yoksa son susturucudan mı çift kafa cıktın inan arkayı cok dolu göstermiş ..... Ön sakal için iyice çalışalım öyle karar verelim bende sana birkaç foto yollarım .....

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada yollayında hep birlikte istanbul - izmir - antalya veccy c görsünnn

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OOOOOO ... Gökhan Kardeşim Allah Kaza Bela Vermesin Harika olmuş ( Dedigin gibi Sade ve Şık ) KAT iptali yaptın mı yoksa son susturucudan mı çift kafa cıktın inan arkayı cok dolu göstermiş ..... Ön sakal için iyice çalışalım öyle karar verelim bende sana birkaç foto yollarım .....
Saol kardesim.son susturucudan cift kafa cıktım.sag taraftaki kafa daha aktif olsun diyede sol taraftaki boruya yönlendirici perde yapıldı.Ön taraf icin bende arastırma yapıyorum ama gönlüme göre birsey bulamadım.bulduklarım genelde kar küreyici gibi duruyor bu araclarda,o bakımdan acelem yok.birde senin panjurdan bekliyorum gelsin diye.

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun işallah , inan panjur arabayı çok değiştirecek !!! Ön sakal için acele etme araştıralım , Allah Kaza Bela Vermesin...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gh 912 aracin cok guzel olmus OPC line aksesuarlar bence cok yakisiyo vectra ya. ayrica senin araba da yay var mi???

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence super duruyo acik renklerde opc line kendini daha cok belli ediyo... ama benden tavsiye 3.stop u siyah olaniyla degistir o zaman daha da guzel durur arkadan bakinca ;)

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence super duruyo acik renklerde opc line kendini daha cok belli ediyo... ama benden tavsiye 3.stop u siyah olaniyla degistir o zaman daha da guzel durur arkadan bakinca ;)
evet bende 3. stop lambasını değiştirmeyi düşünüyorum.düzgün bir şekilde kanırtmadan değişiyorsa zaman bulup değiştirecegim inşallah.bence opc line senin aractada cok dehset duruyor ama resimlerde cok belirgin olmayabiliyor hatları siyah diye.normalde gördüm yine siyah bir aractı cocuk camları filmlemiş,jant ve yay takmıs o da 2.0 turboydu muhteşem olmus arac panter gibi duruyordu.opc line body kit inan aracımı yeniden sevmeme neden oldu.adamlar bosuna yapmıyorlar bu aksesuarları.