Tuning ve polis tutumu

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
genelde ön camamı taktı kafayı dostum ???
Bak şimdi sen böyle yazdın ben yine yarın aksesuarcıya gidip çay içip geleceğim :)

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka yanlar kötü oldu değiştiricektim zaten ilk önce belki yer diye onları söktüm yanlar kalsın en önü sök dedi yanlar çok koyu olmasına ramen bişey demedi bence yaptır derim çok büyük rahatlık

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben öne düşünmüyorum zaten, yanlar ve arka olarak

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun olmaz tabi.. Sözüm meclisten dışarı, bu araçları genelde godomanlar tercih ettiği için, polisler aman içinden siyasi biri yada onun akrabası, tanıdığı çıkar diye durdurmaya yada filme cart curta bişey demeye yemiyo bi tarafları ;)

Babası ülkeye hava subayı olarak 33 yıl emek vermiş bir insan olarak bu polisin acizliği değil Ülkenin başındaki şerefsiz insanların ve onların destekçilerinin eseridir.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecenlerde bizide istanbul otoban cıkısında cekti saga polis.babama gaza bas dedi bastık ses cıkmadı tabi ezos orjinal.
babam arabanın herseyi orjinal dedi egzos da orjinal dedi.
polis ilk sahibimisin nerden biliyosun deyince ilk sahibi degilim ama 10 senedir vectra kullanıyorum dedi babam .polis tamam ozaman hayırlı aksamlar dedi devam ettik...:)

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benide 5-6 kez çevirdiler ama filme hiç bi sorun çikmadi şimdiye kadar.2 numara filim var arabada..

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
geçen hafta aracıma film kaplattırdım bagaj ve küçük camlar 35numara koyu ön kapı camları 20 numara hafif film ön camda ise yok.
2gün önce polis yanıma geldi ve filmlerin yasak olduğunu söyleyip 128ytl 30.1b den ceza kesti sanayide bir sürü dükkanın yaptığını trafiktede bir sürü aracın filmli cam kullandığını söyledim ben gördüğüme keserim dedi
sürücünün görüş açısını engelliyormuş.Fabrika çıkışı veya ruhsata işli ise ceza kesmiyorlarmış.Onların görüş açılarını engellemiyor mu dedim cevap veremedi bir daha görürsem 2 katı 128TLx2 ceza yersin dedi.
Filmciye gittim hani birşey olmazdı dedim yasal olarak birşey yapamaz ,ben günde en az 5 araca kaplıyorum buraya hiç polis gelmedi dedi. kesilen ceza süs ve aksesuar kapsamında.
Şİmdi hevesim kaçtı ben araca ekstradan ne yaptırsam polisle mi papaz olacağım
tuningle uğraşanlar bu duruma karşı nasıl önlem alıyor merak ediyorum

Benim Corsa'nın cam filmleri galeride üstünde idi. Yani aracı sıfır olarak cam filmleri ile aldım,polise galeriden bu şekilde aldım dediysem de işe yaramadı yine bağladılar.

halikarnas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende katılıyorum bmv..ci arkadaşa alalım bmv kurtulalım sorunlar dan ama oturaklı olsun bmv :D:D