trigerdan gelen ses

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın arkadaşlar opel vectra 2001 .1.6 comfort opelim var..sabahleyin arabayı çalıştırdım tagır tugur bir ses geldi arabadan kaputu kaldırdım açdım trigerin oldugu yerden geliyor bu sesler triger kayışını ve komple seti orjinal olarak geçen yıl 29 ekim de değiştrdim yaklaşık 15.000 km oldu bu güne kadar bu ses yok du neden olabilir sizce arkadaşlar bu ses tşk ederim şimdiden yardımlarınız için saygılarımla

aydın80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gergi bilyası gevşemiş olabilir , gerginliğini bi kontrol etseniz iyi olur
ısınınca sesi kesiyor mu ? o şekilde binmeseniz iyi olur, hemen servise

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim bilgi için sabahleyin hava ankara 8 dereceyi gösteriyordu gece biraz daha düşüktür muhtemelen şimdi yine çalıştırdım arabayı bir kaç arkadaş dinledik gelmedi gibi acaba sogukdan olmuş olabilir mi ama çok kötü bir ses di ısınca kesiyormu demişsiniz yaklaşık evle iş arası 12 km geldim araba traifkde 30 dakika çalıştı dur kalk vs ile ısınmıştır orada muhtemelen ama ilk çalıştırışımla geldiğim mesefa arasında kesilmedi ses şu an yok giiibi göstermekde fayda var mutlaka ama sogukdan olmuş olabilirmi şimdi trigeri açarlar bir sürü para isterler belki bakmaya tşk ederim şimdiden her şey için saygılarımla

adige_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tirgerden ses gelirmi arkadaşlar?