Trafikte Bazı 'Hayvanları' Sevmiyorum

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yayanın geçmesi için yol verdiğin halde, yaya geçidinden geçerken "BURASI YAYA GEÇİDİ" demek için yerdeki çizgileri gösterip acayip acayip hareketler yapanlara bende uyuz oluyorum....kardeşim zaten yol vermişim, birde arabadan inip seni sırtımda karşıya geçirecek değilim yaaa..

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en çok yola girmeyi beklerken yukarıdan veya aşağıdan gelen aracın son dakika sinyal verip ve ya vermeden başka yöne dönmesine. geçen öyle bir hayvana pek doğru olmayan bir hareket çektim :D

safakdahi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sabah tali yoldan tam şehirlerarası yola çıkarken karlı buzlu zeminde karşıdan gelen öküzün biri hızla önümden kırdı sola doğru geçti gitti. Bi baktım ayının elinde ekmek camlarını felan da temizlememiş. Eşşoleşşek elindeki ekmeği yiye yiye gitti. İndim ağzıma ne geliyorsa saydım mal mal bakıyordu. Gel de sakin ol işte, malesef Aksaray'da bu eşşeklerden baya var.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis yakmaktaki amac bence farklı ben en azından öyle dusunuyorum hızlı suratlı gıttıgımde yada makas atmam gerektıgımde ( sureklı olan bırsey degıl bazı davarlar var dedıgınız gıbı sol serıtte 50 60 la gıdıyor o zamanlarda) sislerimi acarımki ondekı arac benı farketsın sagından solundan gecerken manevra yapmasın dıye ama her zaman acmam normalimdir yani :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli birşey unuttuk. alışveriş merkezlerinde yada sıkışık otoparklarda, kapıyı ayağıyla tekmeleyerek açıp yandaki aracın kaportasına zarar veren insan ve hayvan dışı ne (üdüğü)(halk tabiri) belli olmayan ve ayrıca yan yana kol hizasında park ederken çıkış ve girişlerde yandaki aracın tampon ve çamurluklarına sürterek sanki hiçbişi olmamış gibi giden insan görünümlülerden Allah hepimizi korusun....

tufandeper

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu sayılan hayvanlar bu olumsuzlukları yapmazlar,İnsan görünümlü mahluk desek nasılolur