Trafikte Bazı 'Hayvanları' Sevmiyorum

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geceleri sisleri yakıp gözümü aldıranlara sıpalık ta hafif kalır.. Tam odunla dövmelik..

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız arkadaşlarlar sis olarak arka sis ağırlıklı çünkü ön sisler hadi bi derece aman aman rahatsız etmiyor ama arka sisler ciddi rahatsız ediyo ve elimden gelen pisliği yapıyorum o kişiye

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harika bir paylaşım bende eklesem liste uzar ama işte tutamadım bir iki ekleyim
Zamanında döneceği istikamete dönmeyip tam soldan tam sağa kavşakta dönmeye çalışıp trafiği allak bullak eden görmemişler,
daha yeşil yanmadan kornaya basan aceleciler, gireceği dükkan vs önü dolu olunca iki adım ileri park edip poposunu oynatmaktan korkan ve ikinsi sıraya park edip şeridi kapatan ormanlıklar...
daha var ama bunlar en kötüleri
Yaaaa dayanamadım
en ayıılardan birileride gidiş gelişli yollardan aniden sinyal verip arabasının burnunu parktan çıkaran boynunu çeviremeyen kazaya sebebiyet veren ayılar...kaza olsa bilmez o sinyal ona hiç hak vermeyeceğini...sinyal izin istemektir hak değildir

Son düzenleme:

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar çok hayvan varmış bizim trafikte yaw:D demek hayvan belgeselleri yerine bunların mobese belgesellerini koysalar rekor kırar film bazında...

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Kırmızı ışıkta kalkışta Allah ne verdiyse gaza abanıp geçmeye çalışan herkesin hayatını tehlikeye atan DENYO'ları bende sevmiyorum

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevmiyorum.

Şöförü erkek olduğu için kavga için arabadan inen ,ama elindeki sopayı görünce vazgeçenleri:sopa:,
Kadın olduğu için sıkıştıran, ama arkadan gelen abiler tarafından dövülünce ağlayanları:rakir:,
Yolda sıkıştırıp ileriki çevirmede yakalanınca özür dileyenleri:dil:,
4 kişi olmalarına güvenip arabanın önüne kırınca polisi aradım deyip cep telefonunu gösterince gazalayıp kaçanları,
En ufak sıkışıklıkta kornaya basınca ,önünde stop edip ön kaportayı açtığında,araba da arıza varmış gibi yaptığında geri takıp sonra söylenerek yandan geçenleri:maden:,
ters yönden girip ,geri dönmem deyip sonra senin kendi mekanında olduğunu bişey mi var abi diyen esnaflardan anlayan ve tırıs tırıs geri basan delikanlıları,
ben yine de seviyorum.Bunlar da hayatın renkleri.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tespit edilen bu hataları ve daha nicelerini bende sevmiyorum ama ne olursa olsun küfür kelimeleri ile kızgınlık ifade etmek sitemize de bizede yakışmaz.Böyle kişileri cahil ve eğitilmeye muhtaç görüyorum , Allah ıslah etsin onları.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bir yaya geçsin diye yavaşladığınız veya durduğunuzda sağınızdan solunuzdan bir de size ters ters bakarak, geçen ÇAKALLARI,

Far ayarının ne demek olduğunu bilmeyip ya da ona verilecek 5-10 TL’ yi servet sanıp arkanızda gözünüzü kamaştıran DAVARLARI,

Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskiyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ,

Trafik 2 dakika durdu mu kornaya basan AYILARI,

Sev-mi-yo-rum!

:bir::bir::bir:

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu ince düşünülmüş baya. ama park etme konusunda herkes herkesten memnun sanırsam. şikayet göremedim :)