Trafikte Bazı 'Hayvanları' Sevmiyorum

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tünellerde park lambası ya da farlar yerine dörtlülerini yakan ÖKÜZLERİ,

Lastiği patladığında bunu sol şeritte değiştiren DEVELERİ,

Bir yaya geçsin diye yavaşladığınız veya durduğunuzda sağınızdan solunuzdan bir de size ters ters bakarak, geçen ÇAKALLARI,

Far ayarının ne demek olduğunu bilmeyip ya da ona verilecek 5-10 TL’ yi servet sanıp arkanızda gözünüzü kamaştıran DAVARLARI,

Karda önden çekişli arabasının arka tekerlerine zincir takıp sonra ‘abi bi el atsana’ diye yardım isteyen EŞEKLERİ,

Dakikalarca aynalarına bakmadan otobanın sol şeridinde sizin süratinizden en az 50-60 km yavaş giderek salınan KOYUNLARI,

Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskiyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ,

Arabasında biriktirip çöpe atması gerekenleri yola atan DOMUZLARI,

Trafik 2 dakika durdu mu kornaya basan AYILARI,

Kapısına geldiği adamın ziline basmaktansa, kornasına basmayı tercih eden SIĞIRLARI,

Sis olmadıgı halde sis farlarını yakarak önünüzde gözünüzü kamaştıran SIPALARI

Dikiz aynasını sadece makyaj aynası sanan FİNOLAR ve direksiyonda güzel bayan görünce refüje yönlendiren küçük beyinli DEVEKUŞLARINI,

Trafikte bayan şöförlere saygısızlık yapan yurdum DANALARINI,

Sev-mi-yo-rum!

legendss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bir açıklama
yanlız sis olayı biraz abartı olmuş çoğumuz yakıyoruzdur

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir yaya geçsin diye yavaşladığınız veya durduğunuzda sağınızdan solunuzdan bir de size ters ters bakarak, geçen ÇAKALLARI,:alkis:

Far ayarının ne demek olduğunu bilmeyip ya da ona verilecek 5-10 TL’ yi servet sanıp arkanızda gözünüzü kamaştıran DAVARLARI,:bir:

Dakikalarca aynalarına bakmadan otobanın sol şeridinde sizin süratinizden en az 50-60 km yavaş giderek salınan KOYUNLARI, (ben biraz fazlasını yapsamda iyi basan arabaya saygıyı, öyle koyun olmaktansa saygılısı olurum daa iyi diyorum, mersedes abi buyurr tabee diyerek sağa kaçıyorum mesela)

Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskiyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ,-ıyhh eveett:sopa:

Arabasında biriktirip çöpe atması gerekenleri yola atan DOMUZLARI,:(

Trafik 2 dakika durdu mu kornaya basan AYILARI,:sopa::sopa:eek:ff hemdee nefret edilesilerr

Kapısına geldiği adamın ziline basmaktansa, kornasına basmayı tercih eden SIĞIRLARI,

Dikiz aynasını sadece makyaj aynası sanan FİNOLAR ve direksiyonda güzel bayan görünce refüje yönlendiren küçük beyinli DEVEKUŞLARINI,:cool::p kesinliklee:bir:

Trafikte bayan şöförlere saygısızlık yapan yurdum DANALARINI, :sopa:al bendende o kadaar,

Teşekkürler paylaşım için

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Ne Yalan Söyliyim Gündüz Sisleri Bazen Bende Açıyorum :p

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sisleri bende sürekli yakıyorum ama mecburiyetten. yani üstüme alınmadım :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskiyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ,

En güzellerden biri de bu...