trafik kazalarında doğrularımız ve yanlışlarımız neler?

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili 'drrasit'...

Bilgiler için teşekkür ederim.
ben de sizlere çok teşekkür ederim tüm opelseverler, sadece 10 dakikamızı ayırarak insanlara faydalı olabiliriz, yardım edeceğimiz kişiler bizim çok sevdiğimiz kişiler de olabilir, Allah hiç kimsenin başına bu kötü anları yaşatmayı nasip etmesin, saygılarımla.

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız ve kedersiz bir hayat dileklerimle, yolunuz ve farınız hep açık olsun.

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Bu bilgileri derleyip okulda çeşitli derslerde öğrencilerime aktarmayı planlıyorum. :good:

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Bu bilgileri derleyip okulda çeşitli derslerde öğrencilerime aktarmayı planlıyorum. :good:
ilginize teşekkürler, öğretmenlerin diğer forum sayfalarında da yazarsanız eğer çok mutlu olurum, saygılarımla.:alkis: :good:

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Bence okullarda haftada 1 yada 2 gün sağlık veya ilk yardım konuları ile ilgili dersler işlenmeli...
okullarda sağlıkbilgisi ve ilkyardım die bi ders war ancakgereken önem verilmio ve dersler genelde işlenmio onun yerine o derse giren öğretmen kendi dersine devam ediyo burda öğretmenleri falan sucladığım yok yanlıs anlasılmasın cünkü olarda bunu mecbur

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okullarda sağlıkbilgisi ve ilkyardım die bi ders war ancakgereken önem verilmio ve dersler genelde işlenmio onun yerine o derse giren öğretmen kendi dersine devam ediyo burda öğretmenleri falan sucladığım yok yanlıs anlasılmasın cünkü olarda bunu mecbur

Evet okullarda böyle bir ders var, etraftan gördüğüm kadarıyla genellikle bu derse biyoloji dersi öğretmenleri giriyor. Sağlık bilgisi konusunda güzel bilgiler veriyorlar fakat ilkyardım kısmı eksik kalıyor.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Drrasit verdiğin bilgiler için teşekkürler ,

site yöneticilerimiz bu konuyu sabit başlık altında üye yorumları olmadan sıralı bir şekilde yayınlarlarsa bence çok daha faydalı olur zaman içide bu hayati bilgiler arka sayfalara düşmez.

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Drrasit verdiğin bilgiler için teşekkürler ,

site yöneticilerimiz bu konuyu sabit başlık altında üye yorumları olmadan sıralı bir şekilde yayınlarlarsa bence çok daha faydalı olur zaman içide bu hayati bilgiler arka sayfalara düşmez.
:good: :alkis: düşmemesi için kendi çapımda mücadele ediyorum zaten, katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler sevgili opel ve otoseverler.

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu bilgileri bilmek ve uygulamak çok zor değil, inanın hepimiz yapabiliriz.