top speed * (Astra G)

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın özkan kardeşim, çocuğum denizli de hastanede yoğunbakımda yatarken aynı günde hem ankara ya hem de istanbul a gitmem gerekti, o gün yapılmış bir sürattir, sevgi ve saygılarımla.

abi çok geçmiş olsun hayrola umarım evladınızın büyük rahatsızlığı yoktur... Allah yardım etsin abi... saygılarımla...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bence 210 makul bir sürat o araç için. Son sürati etkileyen pek çok faktör vardır. Ağırlık, benzinin kalitesi, alt viteslerdeki performans, yol durumu, rüzgar vs Bunların hepsini düşününce 210 bana normal geldi. Kaldı ki ben 1.4 aracımla en son 180 yapabildim. Gerçi yol çok müsait değildi ama boş bir yolda bassam da 190ı geçemezdim heralde. O nedenle kafanıza çok takmayın.

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun abicim.

acil şifalar.

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O yolun durumuna göre de değişir.Belki de hafif rampa gibi bir yoldu ama sen hissedememiş olabilirsin.Benzine da bağlı olabilir.Max performans istersen 95-97 oktan shell kullan derim.Bu arada jantların inç ini büyütürsen tekerlek çapını artırmış olursun bu da aracın max hızını düşürür bence.

orjinal jantları arabanın üzerindeki. lastikler de michelin energy.

lastik veya jantları büyütmenin olayı nedir bu arada?
hızı düşürür mü artırır mı hep arada kalmışımdır. bence güçlü araçlar için hız artırır güçsüz araçlarda hızı düşürür =)

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal jantları arabanın üzerindeki. lastikler de michelin energy.

lastik veya jantları büyütmenin olayı nedir bu arada?
hızı düşürür mü artırır mı hep arada kalmışımdır. bence güçlü araçlar için hız artırır güçsüz araçlarda hızı düşürür =)

abi hız düşürmez sadece güçsüz motorda lastik ağırlığından dolayı yakıt sarfiyatın biraz artabilir ancak daha çok hız yaparsın hız lastiğinle ama geç hızlanırsın o olur küçük hacimli motorlar 10 sn de 100 km ye ulaşıyorsan büyük inç li lastikle 13 14 sn gibi süreyle ulaşırsın tabi örnek verdim :D umarım anlatabilmişimdir saygılar...

kut83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence iyi

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hız düşürmez sadece güçsüz motorda lastik ağırlığından dolayı yakıt sarfiyatın biraz artabilir ancak daha çok hız yaparsın hız lastiğinle ama geç hızlanırsın o olur küçük hacimli motorlar 10 sn de 100 km ye ulaşıyorsan büyük inç li lastikle 13 14 sn gibi süreyle ulaşırsın tabi örnek verdim :D umarım anlatabilmişimdir saygılar...

anladım tşk. :D