Astra j 2013 sport 1.3dte;

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j 2013 sport 1.3dte;

Teşekkürler arkadaşlar :)

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Bende aynı araçtan aldım. 30 Temmuz da teslim alıcam. Sizin üzüldüğünüz konuda benimde kafama takılmıyor değil.

tek üzüldüğüm bluetoothtu oda telefonunuzu driving mode yapınca herşey aynı oluyor:)

yazmışsınız. Bu ayarı nasıl yapıyorsunuz biraz açıklayabilir misiniz. Teşekkürler.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :)
Driving mode konusu ise samsung galaxy ace 2 mevcut bende sesli konuşma modunda eğer internet bağlantınız var ise kullanabiliyorsunuz.Navigasyon,mesaj yazma,kart gönderme,arama gibi fonksiyonları.
Yapmanız gereken driving mode açmak ve sadece sürerken tap&speak tuşuna basmak sonrada örneğin Call andreoni81 demek direk rehberden arıyor.Mesaj ingilizce olarak algılıyor onu çözemedim ama aramak için kullanıyorum kulaklık ile veya direk hopörler ile kullanılıyor:)
Bluetooth gibi biri aradığındada cevap verilebiliyor aynı şekilde.Navigasyonda gps konumu bulunca açık olarak navigate edebiliyor sizi:) Umarım yardımcı olabilmişimdir.Başka bir sorunuz olursa araç ile ilgilide pm atabilirsiniz :)

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler. Benim nokia da da var araç modu onunla devam edicez artık.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:) O kadar dert değil en kötü kulaklıkla giderilicek birşey araçtan kesin memnun kalıcaksınız :)
Yeni dizel alıcaklar için uyarı eski aracınızla geçtiğiniz kasislerden dikkatli geçin altı biraz alçak o yüzden tampon korumak için olan plastiği sürtme ihtimaliniz yüksek oluyor.