teyp tavsiyesi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçen teyp bozulmuştu servise gittim teyp bozuylmuş dediler ve yenisi 90 tl civarında bi fiyatı var. bende yeni cd çalar usb girişi olan bi teyp almaya karar verdim. güzel ses veren kaliteli bi teyp tavsiyesinde bulunursanız sevinirim. (modeli ile birlikte)

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birkaç hafta önce aldım, pioneer deh2300 modeli.. hepsiburada.com'da 200 lira olması lazım.. ben dışardan montaj dahil 250ye aldm.. bu modellerin hepsi 4x50 rms çıkışı var herhangi birini tercih edebilirsin..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
pıonner alın usb lı 170 baslar sesı olumlu anlamda sızı etkılıycektır :)

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de aynen Pioneer DEH-2300UB modeli derim.Gayet güzel bir model.Yanlız özellikle dikkat edin DEH-2300UBB olmasın .Selamlar.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer DEH-2300UB bu modeli inceledim bugün mağazada iki makine vardı açıkta birinin arka planı mavi ışıktı diğeri beyaz acaba bu fon ışığı değişiyormu bu modelde?

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
bencede kesinlikle pioneer.aracımın orjinal radyosunda kapı kolonlarından ses yerine cızırtı geliyordu,pioneer aldım tesisata bile gerek kalmadı,sesi çok berrak ve güzel,memnunum:)

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer DEH-2300UB bu modeli inceledim bugün mağazada iki makine vardı açıkta birinin arka planı mavi ışıktı diğeri beyaz acaba bu fon ışığı değişiyormu bu modelde?

2300 ub'nin tuşları kırmızı ekranı beyaz.. senin o baktığın model 2200 falan olabilir belki.. kırmızı olmasına takmıştım ben almadan önce ancak gece gerçekten güzel görünüm veriyor, cins bi görüntü vermiyor şahine takmıyoruz sonuçta :) fon ışığı da değişmiyor, yazıların beyaz olması da iyi göz almaması açısından.. tabi benim fikrim bu..

teşekkür ederim bu arada :)