Tesla Ekran hakkında

Furkanbulus

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba tesla ekran taktırdım bi kaç ay önce ekranı bu şekilde kaldı resette çözüm olmadı kutup başı sökmekte çözüm olmadı ondan bir iki gün sonra araç menüsüde çince oldu dokunmatik vs. çalışıyor ama üst menü gitti gözükmüyor ve hiç bir yere giriş yapılmıyor aldığım yer ekrana kilit tarzı bişey geldiği için olmuyor ayarlardan sıfırlamam gerektiğini söyledi fakat bi türlü beceremedm yardımcı olur musunuz ?

Furkanbulus

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
bu şekilde

Ekli dosyalar

• araç menü 1.jpg
    araç menü 1.jpg
    184.4 KB · Görüntüleme: 8
  • tesla 1.jpg
    tesla 1.jpg
    293 KB · Görüntüleme: 10

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, bu konuyla ilgili olarak öncelikle araç menüsünün çince olmasının nedeni ekrandan kaynaklanıyor. Arasıra kendiliğinden olduğuda oldu, fakat öyle çok büyük bir sorun teşkil etmiyor. Tesla ekranın tek negatif yanı, arabada ses sistemi yoksa normal müzik sesi çok az geliyor, ve bluetooth ile konuşurken karşı tarafa ses az gidiyor, ek mikrafon taktırmanız gerekir.Tesla ekranında Araç ayarları / Car Setting olması gerekiyor orda dil Ayalarları / language settings ordan türkçeyi seçip Türkçeye çevirebilirsin. Ayrıca ESP tuşu Bagaj açma tuşu gibi tuşlarda sorun yaşıyorsan, muhtemelen bağlantıları yanlış yapılmıştır. Benim cihaz cin malı ve baya uğraşıp kendim özellikle getirttiğim için biraz farklıydı ama menüler genelde aynı. Montajını aşağıda videosunu paylaştığım kişiye yaptırdım, bu konuda baya. Ayrıca 0,51. saniyeden itibaren izleyebilirsin.

Furkanbulus

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Tuşlarda bi sıkıntı yaşamıyorum tamamen ekranda sıkıntı var abi. Hiç biyere giremiyorum bu ekrandan çıkmıyor müzik çalmıyor resette fayda etmedi