tekrardan opel e dönüş

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah Aveo baktım sedan harbiden çok geniş bir bagaj hacmine sahip sanırım 510 litre kadar. Onlarında otomatik mi? yoksa yarı otomatik mi? bir türlü anlayamadım gitti. :)

easytronik şanzıman aveo lar. motor ve alt takım opel sanırım.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmasın hasan abi, V8 lerden sonra i20 atik geldiyse bir bildiği vardır. Arkadaşın annesinde kickdown denen şeyden bihaber olma durumu da olabilir, otomatik araba kullanmadım araç kösüldüğünde vitesi değiştirip değiştirmediğini bilmiyorum :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
i20 tenekeden kutu resmen. hyundai i30 ve elentra harici yanına bile yaklaşılmaz. binersenizde güvenlik şartlarını ihlal etmemek gerek...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmasın hasan abi, V8 lerden sonra i20 atik geldiyse bir bildiği vardır. Arkadaşın annesinde kickdown denen şeyden bihaber olma durumu da olabilir, otomatik araba kullanmadım araç kösüldüğünde vitesi değiştirip değiştirmediğini bilmiyorum :)

i20 sınıfındaki diğer muadil araçlara göre daha atik konu yanlış anlaşılmasın :) ama en azından rampa yukarı araç vites küçültme yapmıyorsa sport tuşuna basarak bu olayın önüne geçilebilir ancak benzin sarfiyatı max. derecede artar ve gaz pedalına basma işinide ayarlayamazsa araç sürekli vites küçültüp büyültür rahatsız edici olur...