Tekleme

Ufuk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iyi gunler.aracim 2006 model astta h easytronik.dusuk devirlerde (2000 d altinda) seyrederken gaza bastigimda kesiklik yapiyordu.bujileri degistirdiler gaz kelebegi temizlediler.cok guzel oldu.biraz gaza geldim sport moda aldim 6000/7000 devir sonra uc km sonra arac teklemeye basladi kenara cektim arac sanki uc piston calisiyor.stop ettim calistirdim yine ayni.bikac saat sonra tekrar denedim benzinde cok az var sorun ama gazda berbat.gaz ile biraz gittim oyle sonra gaza bastigimda motor ariza isigi yanip sonuyor.imdaaat

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bobin veya bujilerden birisi gibi geldi bana hocam.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor arıza ışığı için elm327 öneriyorum özel, yetkili servislerin sadece teşhis için aldıkları parayı bu cihaza + Google play deki uygulamaya, adı da "torque pro" veriyorsunuz sonra ömür boyu arıza teşhisini kendiniz yapıp lambayı söndürebiliyorsunuz (arıza giderilmezse tekrar yanar)

Ufuk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bobin veya bujilerden birisi gibi geldi bana hocam.
Bujilerden olmaz diye dusunuyorum.yeni degistirdigim icin.(keske buji olsa masrafi az) bobin olabilir masraf buyuk.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AliExpress de bobin tamir kitleri var bobin yaylarının fotoğrafını çekmeniz mümkün müdür acaba

Ufuk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et