yardim 1.4 benzinli aracimda sikinti var Tekleme yapıyor..

corsaxxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar herkese oncelikle selamlar 1999 model opel corsam var aracim 1.4 benzinli aracimda sikinti var.simdiye kadar 10 farkli ustaya goturdum hepsi farkli şeyler soyluyor aracimin sikintisindan bahsedeyim ''araca gaza basiyorum gitmiyor yaklasik bi on saniye kadar tekleye tekleye gidiyor daha sonra hizlaniyor bu arada motor ariuza isigi yaniyor arac 80 km hiza ciktigi zaman ariza isigi sonuyor normal olarak yoluma devam ediyorum sorun su her frene bastigimda arac ariza lambasi yaniyor yavasladigimda arac teklemeye basliyor gaza bastigim halde gitmeme sorunu oluyor belli bir hiza tekrar ciktigimda normale donuyor hizi azaltip vites degistirmeye calistigim zaman ise arac stop ediyor bazen giderken yolda stop ediyoor yaklasik yarim saat beklefikten sonra aracim calisiyor bi kac kez magduriyetini yasadi yogun trafikte isiklarda stop etti yarim saat bekledim calisti huyunu ogrendim artik araci bilgisayara baglkattim gaz kelebegi arizasi verdi yalniz telefonda gorustugum usta gaz kelebeginin kolay kolay ariza yapmayacagini elektirik sisteminden olabilir dedi hic bir usta net konusamiyor gecen gece tavan isigi kendi kendine yanmis sabah farkettim ve tavan lambasini soktum ayni sorunu yasamis ve cozume ulasmis opel corsa kullanicisi varsa yardimlarini bekliyorum simdiden herkese tesekkuyr ederim

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
semptomlar egr yi işaret ediyor