Tavanı folyo kaplama ???

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel resimlerini koyabilir misin yada uygulama yapılırken çekilen fotoğraflar var ise sevinirim :D

verdigim linkte 3-4 sayfalarda siyah tavanlı resimler zaten var ama cep telefonuyla çekim hepsi makineyi elime alıpta bi çekemedim şimdi de kışlık moda döndük jantlar fln çıktı resim işi bi kaç ay zor

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırmayı düşünüyorum gidermi? :D önden arkadan bi üstten koyıyım sizde fikriniz söyleyin:)
f94da6b047382eeaf489ac448fefcd58.jpg

0bd2a9686d94a67cc477436ada12b918.jpg

bence gerek yok hem renk koyu hemde M paket fln gayet güzel duruyo sunroff olmasa yap derdim ama bu hali iyi bence

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkesin yorumunu tek tek okudum saolun :) Tavanın köşesinde 2 cm lik bi boya kalkması oluştu.(malum 16 yaşında araba) Ona macun zımpara yaptırıcam sonra tavanı komple parlak siyah yaptırıcam.100 tl ye kocaelide biyer buldum(Ömer-FE ömer abi sayesinde) inş yaptırınca resimleri eklerim ;)

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkesin yorumunu tek tek okudum saolun :) Tavanın köşesinde 2 cm lik bi boya kalkması oluştu.(malum 16 yaşında araba) Ona macun zımpara yaptırıcam sonra tavanı komple parlak siyah yaptırıcam.100 tl ye kocaelide biyer buldum(Ömer-FE ömer abi sayesinde) inş yaptırınca resimleri eklerim ;)

Hayırlısı olsun o zaman resimlerini bekleriz... Gerçekten SW bir araç farklı olacağını düşünüyorum