Tarsus'un İncisi... 2008 Astra H

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfır araba almışsın mankensiz tanıtım yapıyosun olmuyo
astra12vb6.jpg

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
Dostum harika olmuş ellerine sağlık :)

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç sorma biliorsun bide bizimki siyah kırmızı etiket çok berbat yahu :mad:

tarsusta opel satan bayi yada sipariş verebilecekleri bir yer yok v adanayada çok yakın olduğu için snrm :) bu arada adana arpel ama adananın 15 km uzağında yani tarsusa daha yakın :)
Ewet dostum çok haklısın. tarsusta opel satan bayi olmadığından bende Adanadan aldım. Zaten Arpel tarsusa daha yakın :) Ama şu etiket işi beni düşündürüyor. reklam ücreti talep etmek gerek :)

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin en cok begendiğim modeli renkse mükemmel :) ama neden adana özellikle onu merak ettm kazasız belasız
Bende Astra H hayranı olarak bu araca en çok Safir Siyah rengini yakıştırıyorum Demet :) Safir siyah rengi ışığa göre renk değiştiriyor. Aracımı adanadan aldım çnk Mersin opel bayii çok uzak tarsusa zaten önceki astramıda adana"dan almıştım. Ha bu arada Adanalıyım birazcık :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Ewet dostum çok haklısın. tarsusta opel satan bayi olmadığından bende Adanadan aldım. Zaten Arpel tarsusa daha yakın :) Ama şu etiket işi beni düşündürüyor. reklam ücreti talep etmek gerek :)

ahh hemşoo ahhh :) gittim zaten dedim bu çıkmazmı die (akın beye :D ) güldü :) yk dedi çıkmıor bi adam bunun için dava açmış 2 sene önce ama arpelde opelden bu tür sticker için zaten izin belgesi alıormuş bunun için yapabileceğimiz bişe yk yani ama çok siinir bişe ... neyse zamanla alışırsın zaten göz göre göre bir süre sonra aklına bile gelmior o :)

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabanın içi şimdi yenide kokar :D kazasız belasız inşallah...

vectrateam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazsız belasız..