tampon koruma plastığı

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar corsa c lerde ön tamponda köşelerde bulunan siyah plastıkler var. bu plastıkler nasıl sökülüp takılır ecrubeli arkadaşlardan yardım belikyorum
tamponun köşelerinde bulunan siyah plastık sökülmesi sadece önleri sökeceğim

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çekme demirinin takıldığı yeri söylüyorsunuz sanırım neden çıkarmak istiyorsunuz ... bazı araçlarda o tapa çıktığında takılmıyormuş takılsada eskisi gibi durmuyormuş neden oturmaz yerine bilmem tabi....

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çekme demirinin takıldığı yeri söylüyorsunuz sanırım neden çıkarmak istiyorsunuz ... bazı araçlarda o tapa çıktığında takılmıyormuş takılsada eskisi gibi durmuyormuş neden oturmaz yerine bilmem tabi....
sanırım tarif edemedim ön tamponda köselrde her iki kösedede var siyah renkte plastık tampon koruma plastıgımı ne deniyor bazı arkadaşlar boyuyor o plastık nasıl sökülür onu sordum siteye resim eklemeyide bilmiyorum ekleyemedimde

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi fikrim yok abi ama resimleri konu gelişmiş cevap kısmına gelin eklenti kısmı var oradan bilgisayarınızda yüklü olan resmi gözat kısmından yada upload edilmiş linki bi alt kısımdan eklerseniz daha iyi anlaşılır ... kolay gelsin..

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlar tırnaklı içe geçmeli...köşelerinden zedelemeden ince ucu plastik bi cisimle kaldır gerisi gelir zaten..