Sunroof parçası....

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söktümmmm sökmez olaydım....:mad: çıt çıt diye kırılıyor...Parçaları bulunmuyor.....Bulan var ise bir akıl:maden::maden:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sen sokmeseydın gene o kırılırdı oyle dusunme yada su alırdı sonucta gorevını yerıne getıremeyen bı parca kı kırılmıs..
neden yok tamır kıtlerı olması lazım trım parcaları opel e sordun mu hıc.. hıc olmadı bunların tamırını yapan yerlere sor

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sinan ile Mustafa kendi aralarında konuşuyorlar galiba. Bende birşey anlamadım.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırılan ne ? nasıl kırıldı ? niye kırıldı ? konu niçin açıldı ? amaç ?

sorular sorular sorular....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sunroof kullanırken çok keyifli ama arıza yapınca oldukça masraflı bir şeydir. Bir kaç sene evvel sadece sök/tak için 150 TL işçilik istiyorlardı, tamir işlemi için sırf daha az işçilik ücreti alıyor diye bu işlerde tecrübesiz bir usta tercih edilirse masraf çok fazla olabiliyor, o nedenle bu tür ince işlerde iyi bir usta ile çalışmak şart.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yıl, sırf sök takına 250 verdim, malzeme parça vs hariç. Ve burası iyi fiyat veren yerdi.

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sunroof kullanırken çok keyifli ama arıza yapınca oldukça masraflı bir şeydir. Bir kaç sene evvel sadece sök/tak için 150 TL işçilik istiyorlardı, tamir işlemi için sırf daha az işçilik ücreti alıyor diye bu işlerde tecrübesiz bir usta tercih edilirse masraf çok fazla olabiliyor, o nedenle bu tür ince işlerde iyi bir usta ile çalışmak şart.

Sök tak'a 300 stediler...Bizde oturup kendimiz söktük.... kolay ve cok bast sökümü...mamafi güneşlik kısmı..tırnakları çok hassas....onlar cıt cıt kırılıyor...

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sen sokmeseydın gene o kırılırdı oyle dusunme yada su alırdı sonucta gorevını yerıne getıremeyen bı parca kı kırılmıs..
neden yok tamır kıtlerı olması lazım trım parcaları opel e sordun mu hıc.. hıc olmadı bunların tamırını yapan yerlere sor

Vallahi ben söktümm....sök taka 300 istediler...toplam 8 vida300/8 =37,5 tl vida başına..:mad:

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kırılmış? anlayamadım ya...

Güneşliği var içinde onun tırnakları....:maden: sert plastik ve cok küçük...kaynak yapılamıyor:confused: