subaru forester alınır mı?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg olayının 1234 deilde 1324 olması iyiymiş,

yahuu zaten düz sırayla-yada araca göre ters bağlanırsa çalışmazki araba ne performansı?tekler tekler durur.

cok cok mühim şeyler değil.
ama söylediğim gibi boxer a her lpg ci takamaz.lpg de işçilik iyi olmalı.ve kendiniz taktırmalısınız bu tip arabalarda bence...

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4x4 se ve japonsa en masrafsızı ve lüx donanımlısı Mitsubishi outhlander 2,0 MT Turbo..şahane bişey lpg uyumu harika performans kaybı yok..üstelik parça sıkıntısı yok arızada görmedim ben ama bütçe olarak biraz daha zorluyor..üstelik modelde yüksek bence bekleyip maddi durumu toplayıp alınacak bi crossover..Subaruda parça sıkıntısı yok ankarada bulursun tabiki ama neden uğraşasınki? yada ekstradan cebinden para çıksın..opel gerçekten masrafsız diğer araçlara göre çünki yan sanayi parçası çok ve opel alıcısıda çok..üstelik uzun yolda BMW falan ezmek harika bi duygu opelle :)

Bide dikkat ettim "parça bulursun" "yurt dışından getirirsin" yorumları var..güzel arkadaşlarda ya bu yurt dışından gelecek parçalara veya şehirden temin edilecek parçalara 3-5 bin verildikten sora koy opelin üzerine C kasaya geç yani..tamam subaru performans ama bide işin maddi boyutu var..arkadaşın maddi durumunu bilmiyorum ama yanlış yönlendirmeyelim..heleki kıt kanaat opeliyle mutlu mesutsa soradan ahını almayalım..6 bin liraya bendeki vectrayı komple revize ediyorlar.. Bi ara ben RX-8 alacak oldum bilmiyorum tabi foruma yazıyorum "parça bulursun" " yurt dışından getirilir" diyorlar..RX-8 100.000 de yeni motor istiyomuş mesela 30 bin lira..55 arabaya ver 30 motora ver ondan sora arabada performans olurda bende pek performans kalmaz sanırım..
Ama dediğim gibi maddi durum iyiyse olabilir ( Durumu iyi olan vatandaşta direk gider bayiden alır çok konuşmaz).. ki bende mercedeste var ama 10.000 de 320 euro bakım parası var araba daha 2000 de ama şimdiden düşününce zoruma gidiyor varın siz arıza durumunu düşünün..

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şey yazardımda uğraşmak istemiyorum işin aslı.
tek bir şey yazacagım o yüzden.

rx8 in SANDIK motoru yani komple sıfır motoru 8000tl dir yetkili serviste.
telefon açın sorun dilerseniz

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok anlamadığımı sölemiştim.sırf mesajından sora bana 30 bin e maledersin diyen adamla görüştüm..hakketen vankel motoru ucuzmuş.. 8000 dolar civarı dedi ortalama. 14000 tl+ işçilik bide senin alacağın araç düzen tutmayacaktı dedi totalde 25-30.000 e düzen tutardı senin alacağın araç dedi.. üstelik vankel motor üretimide durmuş..yani seneye baya bi katlayacak sıfır motor parası..

Subaru kalitesinde değilim..tabikide süper kalitelidir..benim sıkıntı aracın masraf çıkarması durumunda "ah ulan opeli 150 liraya hallettirmek vardı" deme durumuyla ilgili..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o adam ya işi bilmiyor ya biz çok uyanık geziyoruz.
hocam yetkili serviste sandık motorun fiyatı 8000 tl

yani bunun üzerine yok o düzen tutmaz yok şu olmaz yok işçilik şu kadar demenin bir manası yok.

rx-8 dogru düzgün bir yetkili sreviste(sipariş üzerine gelmiş değilde elinde hazır motor bulunan bir servis daha iyi oluyor) 8.000 tl ödeme karşılıgında motoru komple sıfırlanıyor.
haa yok o parar bana cok dersen.vankel ustası bursada bir USTAD var.2500 tl karşılgında komple rektefiye edip sıfır hale getiriyor.

yani ben daha ne yazayım bilemiyorum?

konu subaruydu.
ve konuyu açan arkadaş,yine başka bir forester aramaya devam edecek.
umarım umarım temiz bir forester denk gelir.saglıklı sıkıntısız masrafsız biner.

opel sitesindeyiz diye opeli göklere çıkartmanın bir manası yok.

98 model opelinizi yetkili servise götüründe nasıl fiyat veriyorlar sinirden ağlayın derim yani