subaru forester alınır mı?

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model vectra b cdx aracım var. aynı model de aynı kilometrede otomatik vitesli subaru forester s-turbo 205hp (atiker lpgli) ile takas edilir mi? ne dersiniz?

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model vectra b cdx aracım var. aynı model de aynı kilometrede otomatik vitesli subaru forester s-turbo 205hp (atiker lpgli) ile takas edilir mi? ne dersiniz?

yasin sen sorma bari bu soruyo :) forumun sayılı 4x4 çülerindensin :) bence durma al derim araç temizse.. ama bir arkadaşımın tavsiyesi 4x4 olacaksa illa frontera 3.2 :) .. şaka bir tarafa kullanımı zevkli araçlar tavsiye ederim.. ben bulamadım halen istediğim jeep i.. yakın olsak beraber hafif araziye bile giderdik bak.. al sen al :D

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi 3.2 frontera bir gün mutlaka alıp bineceğim bir araç :) been 2.0 düzeyinde vergi ödeyeceğim günü bekliyorum :):)

forester s-turboları pek bilmiyorum boxer motor dan dolayı çekimserim. lpg uyumu nedir masraflı mıdır bilen birileri varsa bir sorayım dedim :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Subaru'lar güzel kaliteli araçlar ama ben bütçem nedeniyle yanından bile geçmem. Allah göstermesin servise girdimi (maddi bakımdan) kolayca çıkmıyor. Parçaları çok pahalı. Bir arkadaşım kaza+savrulma sonucu 4 tekeri de kaldırıma çıkardı. Sigorta şirketi 4 aks, ön-arka takım, otomatik şanzuman, sol arka çamurluk, sol iki kapının kaporta hasarı neticesinde aracı direk perte çıkardı. Ben ortalama 25-30.000 TL masraf tutar derken servis sorumlusu görünen hasar için en az 45.000 TL değer biçti.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Her ay extra 3000 lira gelir fazlanız yoksa bu tür araçlara yaklaşmamak lazım,almak kolay da aldıktan sonra beraber yaşamak zor.Jpon araçlarının orjinal servis bakımları oldukça yüksek,bundan önceki aracım lancer'dan biliyorum,öyleki bozulacak diye binmeye korkuyordum vectra ya geçtim rahat ettim.Yol biter vectra bitmez:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada subaruya binmek,Türkiyedeki bütün şehirlere göre cok daha mantıklı.
tork garaj gibi bir subaruyu hatmetmiş,herşeyini bilen.bütün parçalarını bulabileceğiniz bir mekan varken kesinlikle boxer ın tadına bakmalı.

lpg ile uyumlumu derseniz?eğerki lpg si yoksa.yine ankarada bu boxer motora on numara lpg takan kişiler var.
elbette benzin kadar saglıklı olmasada hakkının fazlasıyla cıkartır lpg de araç.

eğerki ciddi niyetiniz varsa . şaşmazda tork garaja götürün.korhan abiyi bulun.baksın araca.
al derse alın
alma derse almayın.

hayatta kimseye kazık atmaz.yalan söylemez bir adamdır.

lpg için sonra konusuruz.
bu iş için saglam adres var.

(umarım ciddisinizdir.boşuna yazmamaşımdır bu kadar yazıyı...)

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada subaruya binmek,Türkiyedeki bütün şehirlere göre cok daha mantıklı.
tork garaj gibi bir subaruyu hatmetmiş,herşeyini bilen.bütün parçalarını bulabileceğiniz bir mekan varken kesinlikle boxer ın tadına bakmalı.

lpg ile uyumlumu derseniz?eğerki lpg si yoksa.yine ankarada bu boxer motora on numara lpg takan kişiler var.
elbette benzin kadar saglıklı olmasada hakkının fazlasıyla cıkartır lpg de araç.

eğerki ciddi niyetiniz varsa . şaşmazda tork garaja götürün.korhan abiyi bulun.baksın araca.
al derse alın
alma derse almayın.

hayatta kimseye kazık atmaz.yalan söylemez bir adamdır.

lpg için sonra konusuruz.
bu iş için saglam adres var.

(umarım ciddisinizdir.boşuna yazmamaşımdır bu kadar yazıyı...)

gayet ciddiyim alakanıza teşekkür ederim.

araç sahibi ile bayramda görüştüm son derece açık sözlü birisi. bana aracın karakteri ile alakalı bir kaç bilgi verdi ancak ben hiç japon kullanmadım. hele böyle alışılmışın dışında bir araç kullanmadım. araç zaten tork garajın bakımlarını yaptığı bir araç. lpg olarak atiker sistem varmış ancak internette yaptığım araştırmalarda boxer motora lpg montajının ayrı bir uzmanlık gerektirdiğini (mesela: 1234 değilde 1324 gibi) aksi taktirde ciddi performans kaybı yaşanacağını okudum. birde montajdan 20.000 km sonra motor inmesi gerek şeklinde bir yorum gördüm çıkcası kumar oynamak istemiyorum.

araç bu
c4ml5.jpg

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet ciddiyim alakanıza teşekkür ederim.

araç sahibi ile bayramda görüştüm son derece açık sözlü birisi. bana aracın karakteri ile alakalı bir kaç bilgi verdi ancak ben hiç japon kullanmadım. hele böyle alışılmışın dışında bir araç kullanmadım. araç zaten tork garajın bakımlarını yaptığı bir araç. lpg olarak atiker sistem varmış ancak internette yaptığım araştırmalarda boxer motora lpg montajının ayrı bir uzmanlık gerektirdiğini (mesela: 1234 değilde 1324 gibi) aksi taktirde ciddi performans kaybı yaşanacağını okudum. birde montajdan 20.000 km sonra motor inmesi gerek şeklinde bir yorum gördüm çıkcası kumar oynamak istemiyorum.

araç bu
c4ml5.jpg

yasin bence samet in dediklerini yabana atma çok haklı.. yedek parça sıkıntısı çekmezsin bu devirde hangi araç olursa olsun istediğin parçayı yurtdışından getirtebilirsin ama buna gerek kalacağını sanmam.. eğer araç hoşuna gittiyse aracıda her türlü kontrol ettirip alırsın.. kolay kolay bozulup masraf açacak bir araç değil... lpg den sonra 20000 km de çok saçma geldi bana doğru montaj yapılmışsa hiç bişey olmaz her araçta olduğu gibi motor ömrü biraz daha kısalır bu durum bütün japonlarda var zaten honda suzuki siboblar aşırı ısıdan yıpranır...subaruyu bir kenera bırakalım ben 2.5 v6 vectra alırken bana neler dediler ama ben meraklı olduğum için kimseyi dinlemedim gittim aldım ilkini sattım şimdi ikincisi kapıda vazgeçemedim çünkü..

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yasin bence samet in dediklerini yabana atma çok haklı.. yedek parça sıkıntısı çekmezsin bu devirde hangi araç olursa olsun istediğin parçayı yurtdışından getirtebilirsin ama buna gerek kalacağını sanmam.. eğer araç hoşuna gittiyse aracıda her türlü kontrol ettirip alırsın.. kolay kolay bozulup masraf açacak bir araç değil... lpg den sonra 20000 km de çok saçma geldi bana doğru montaj yapılmışsa hiç bişey olmaz her araçta olduğu gibi motor ömrü biraz daha kısalır bu durum bütün japonlarda var zaten honda suzuki siboblar aşırı ısıdan yıpranır...subaruyu bir kenera bırakalım ben 2.5 v6 vectra alırken bana neler dediler ama ben meraklı olduğum için kimseyi dinlemedim gittim aldım ilkini sattım şimdi ikincisi kapıda vazgeçemedim çünkü..

samet bey ile telefonda görüştüm. sağolsun çok yardımcı oldu. araçta atiker sistem var bu nedenle bu aracı eleyeceğim. lpg siz bir forester bakmaya karar verdim