Su Sorunu

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada conta fiyatları bazı yerlerde 120 ytl bazı yerlerde ise 70 ytl civarında

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim :)

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
silindir kapak test cihazı,su kacak test cihazı..contadan kacan su da buhar olup egzoztan gidiyor..ayrıca contanda sorun varsa da kacak olan bujinin kafası turuncu olur.bunuda burda yazmam lazım ama meslek sırrı bunlar....:) :D
setap sırlarını deşifre ediyon gidecek meslek:)
ben çonta yakmayı severim bujilerden her zaman belli olmaya bilir.3 kere conta yaktım birinde belli oldu bujiden.zaen buji suluysa araçın çalışmasında zorluk çıkar veya çalışmaya bilir.Egzosdan çıkan her su illa conta yanıgını belli etmez eger araba tam ısınmazsa egzos dan su atabilir egsoz terleme yapar soguk sıcak olayından.
+tahliye deposuna yag gelir.Yag cubugunu çek yaga bak vs vs.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irfan_1' Alıntı:
setap sırlarını deşifre ediyon gidecek meslek:)
ben çonta yakmayı severim bujilerden her zaman belli olmaya bilir.3 kere conta yaktım birinde belli oldu bujiden.zaen buji suluysa araçın çalışmasında zorluk çıkar veya çalışmaya bilir.Egzosdan çıkan her su illa conta yanıgını belli etmez eger araba tam ısınmazsa egzos dan su atabilir egsoz terleme yapar soguk sıcak olayından.
+tahliye deposuna yag gelir.Yag cubugunu çek yaga bak vs vs.
senin dediğin conta tamamiyle yandığımda olan şeyler.benim dediğim contada az yanma olur veya silindir kapağının su kanalları kirecten erir ozaman bu yazdıklarını yapmaz işte.hararet yükseldiğinde su egzosdan az az buhar olurup ucar suya yağ karıştırmaz