Şu Arabaya Talip Olayım mı ?

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her ağır hasarlı araca tukaka muamelesi yapılamamalı bence.
Hasar durumuna ve işçiliğe göre bir fiyat biçilir, uygun ise alınabilir.
Ancak bu araçları tekrar satmak zordur. O yüzden iyice baktırırsınız, içinize sinerse binmek için alınabilir.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arabanın duruşunda bir tuhaflık var sanki. Çekim açısından mı yoksa başka bir neden mi bilemem ama tuhaf duruyor gerçekten!

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasar kayıtsız pert kayıtsız astra vereyim :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Evladiyelik bir turşu arıyorsan alabilirsin. Diğer türlü kar yapmayı dahi düşünüyorsan rahatsız olduğunu düşünmeye başlayabilirim. Bu arada aynı iç mekan genişliğine ve konforuna sahip başka bir araba düşünürsen sana hatasız Linea satalım.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evladiyelik bir turşu arıyorsan alabilirsin. Diğer türlü kar yapmayı dahi düşünüyorsan rahatsız olduğunu düşünmeye başlayabilirim. Bu arada aynı iç mekan genişliğine ve konforuna sahip başka bir araba düşünürsen sana hatasız Linea satalım.
araca baktırdım. turşu değil araç. iç trimler çok iyi. aracın şaselerde sorun yok. bakan arkadaşım direkler falan sapa sağlam sıkıntısı yok dedi. motoruna bakmamış vakti yoktu.ancak araç sorun yaratacak bir araç gibi durmuyor dedi. tabi kendim gidip yakından bakmam lazım. ayrıca linea vectranın 3'te biri bile olamaz... b+ sınıftan zorla c segmentine sokulmuş linea'yı d segmentinde baba denilen vectrayla bir tutmayın. araç satılmazsa benim arabayıda elden çıkartırsam yazılcam arabaya. parasını konuşmadık henüz. ama araç bu demiş olduğum paraya alınır...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde muhalefet olmak istemezdim ama vectra ile aynı genişlik aynı konforda linea nedir ya :D corsanın sedanı gelse türkiyeye belki lineayla karşılaştırılır da yapmayın ayıptır vectra bu ya

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Tipik alman savunucusu gibi konuşma kardeşim , önce sınıfında arabalara bin daha sonra onlar ile mukayese et. O arabada D sınıfına yakışmayacak odunluk var. Bunun yanında yol tutuşu da iyi sayılmaz , birde işin içine hissiz direksiyon , dar olan iç hacim girince Linea'yı , rakip haline getiriyor. He bu arada Linea konforsuz araba zannedilmesin yeterince konforlu arabadır fakat daha derin çukurlara girilmediği sürece...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tipik alman savunucusu gibi konuşma kardeşim , önce sınıfında arabalara bin daha sonra onlar ile mukayese et. O arabada D sınıfına yakışmayacak odunluk var. Bunun yanında yol tutuşu da iyi sayılmaz , birde işin içine hissiz direksiyon , dar olan iç hacim girince Linea'yı , rakip haline getiriyor. He bu arada Linea konforsuz araba zannedilmesin yeterince konforlu arabadır fakat daha derin çukurlara girilmediği sürece...

Ben d segmentinde mondeo passat vectra insignia alayina bindim. Herseyine laf ette vectranin yol tutusuna laf etme. Afedersin ama biyeriyle gülerler :) ic hacminin neresi dar kac tane vectraya bindin dogukaaan :D hissiz direksiyon var bi orasi dogru sanirim. Odunluk derken kütük gibi suspansiyonuda var ama lineadan 5 tane versen degisirmiyim degisirim satar yine alirik vectra :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ben d segmentinde mondeo passat vectra insignia alayina bindim. Herseyine laf ette vectranin yol tutusuna laf etme. Afedersin ama biyeriyle gülerler :) ic hacminin neresi dar kac tane vectraya bindin dogukaaan :D hissiz direksiyon var bi orasi dogru sanirim. Odunluk derken kütük gibi suspansiyonuda var ama lineadan 5 tane versen degisirmiyim degisirim satar yine alirik vectra :D

Yol tutuşu iyi ha ? Önden kaymaları artık makyajlı kasa'da Esp ile dizginliyorsundur. :) Keşke bir tek kütüklük süspansiyonda olsa , malzeme kalitesi vasat , kontrol butanları ergonomiden uzak , hele o klima paneli. :D Geçenlerde yeni Vw Passat 1.4 150 beygir olan modelini sürdüm , oda aynı bok. .. Ama işte vatandaş japon olunca ötekileştiriyor.. Keşke bir tane günümüz Alman markası yeni Honda Civic kadar konforlu olabilse ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haha ya dogukaaan sen olmasan gulemiycem valla. Honda civicmi konforlu. Sen vectraya bindin mi? Sürdün mü :) benim 2 vectramdada esp yoktu. Kafadan kayma konusunda kac defa kafadan kaydirabildin :) malzeme kalitesi vasat demişsin vay anam vaay :D neresine dokundunda anladin? Klima paneli ergonomik degil mi? Hayatinda gorup girebilecegin en kolay kullanilan dijital klima be vectraninki :D bide senin arabalarin japon degil ki niye japon yapmaya çalışıyorsun ;) hyundai accent teneke desem bozuluyorsun. Linea bi tik ust seviye teneke desem onada bozulursun :D sen karabuke gel o honda dedigin araba benim vectrayla girdigim viraja vsc'siz patlamadan girsin orjinal amortisotlerle ne dersen yapcam bak :D hadi güzel kardeşim sen hyundai forumlarinda ucuz ama kaliteliyiz de :) i serisine yazik oluyo ayni adla gelmeseydi keşke hyundai yeni bi isimle soksaydi bu modelleri :D