stopları karartma

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi samsunda film çekiyolar ama şunuda söyliyim zamanla çıkıyor

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cimg0046mm8.jpg

budur !!!

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide OTTO stoplar hakkında (boya markası, ugulaması v.s) fikrini sormuştum ama ilgilenmemişdiydin yine sorsam:confused:

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide OTTO stoplar hakkında (boya markası, ugulaması v.s) fikrini sormuştum ama ilgilenmemişdiydin yine sorsam:confused:

sorry sade fotro isteniyo sandımdı okumamışım kusura bakma..usta stop boyası MOTIP diye bialmanmalı sakın başka deneme üstünde yazar zaten red light black ligt diye kırmızısıda çok başarılı...ben üstünde yapmaya karşıyım çünkü akma ihtimaline karşı sökcen tertemiz temizlicen yağ kir toz olursa mahfedersin...istediğin kadar kat atabilirsin zifirikaranlık bile yapabilirsin hiç korkma ışığı olduğu gibigeçiriyor hiçkesmiyor.ben ortalama 4 kat attım çok karanlık sevmem uygulama yanikatlar arası bi 5 dakka beklicen ama çok diil 30 dkgeçtikten sonrada sakın bi kat daha atma mahfedersin alttaki boyayı eritiyo portakal kabuğu gibiolur sonra...zaten 45 dakka sonrada hazır .. sprey boya atmaya eli yatkın biri yaparsa daha güzelolur. bide sökmeklazım ki stopları yan yana koyup at boyayı 2side aynıkatmanda olsun sana tüyo... kolay gelsin şimdiden...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komple kırmızıya boyamak benim fikrimce sdc siyah transtporter'a yakışıyo... amerikan jipleri gibi oluyo... zaten bu oayda amerikan arabalarından geliyo.. onlarda sinyal ve geri vites lambası için ayrı kısım yok stoplarda

en güzeli led li bi stop grubu.. boyama işinin modası çoktan geçti...

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben gec kaldım heralde stopları degısıtırdım konuyu actık ama cevapları beklemeden aldık neyse buda bıze ders olsun:)